Reklam
Reklam

Karaman İl Emniyet Müdürü değişti

Karaman İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar merkeze alınırken, yerine Ardahan İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş atandı.

Editor: Buket Toprak
20 Eylül 2019 - 10:30 - Güncelleme: 21 Eylül 2019 - 15:34

Karaman İl Emniyet Müdürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile resmi gazetede yayınlanan kararname ile değişti. Fikret Bayraktar Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken, Bayraktar'ın yerine Ardahan İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş atandı.

Eylül ayının başında beklenen Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile bugün resmi gazetede yayınlandı. Yayınlanan ilanda 49 ilin emniyet müdürü değişti.

Fikret Bayraktar Ankara'ya alındı

Yayınlanan kararnamede Karaman İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Fikret Bayraktar Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü emrine görevlendirildi.

Ayhan Taş Karaman Emniyet Müdürü oldu

Aynı kararnameye göre Fikret Bayraktar'dan boşalan kadroya Ardahan Emniyet Müdürü Ayhan Taş atandı.

Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş Kimdir?

1987 Polis Koleji, 1991 Polis Akademisi mezunudur. Sırasıyla Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığı, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ile Diyarbakır A.Gaffar Okkan Polis Meslek Eğitim Merkezinde Öğretmen Emniyet Müdürü ve Ardahan İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'nın 19.09.2019 tarih ve 2019/320 sayılı Kararnamesi ile Karaman İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanca ve İtalyanca bilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..