Karaman'da semt pazarı ile ilgili yeni karar yayınlandı

Karaman İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince eski yerine kurulan Cumartesi pazarının, ikinci bir karara kadar Perşembe pazarının kurulduğu Kemal KAYNAŞ Caddesinde kurulmasına devam edilmesine karar verildi.

Reklam
Karaman'da semt pazarı ile ilgili yeni karar yayınlandı
Editör: Ali Dağlı
21 Ekim 2020 - 17:08

Karaman İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince  eski yerine kurulan Cumartesi pazarının, ikinci bir karara kadar Perşembe pazarının kurulduğu Kemal KAYNAŞ Caddesinde kurulmasına devam edilmesine karar verildi.
Karaman Valiliği'nden yapılan duyuru şu şekilde;
"Cumartesi pazarının kurulduğu Dr. Aziz TARHAN Caddesine yakın olan mahallelerde vaka yoğunluğunun fazla olması, vakaların yoğun olduğu bazı apartman ve evlerin girişlerinin Cumartesi pazarına açılması, izolasyon altında olan vatandaşların evlerinde olup olmadıklarının kontrol edilmesini ve bu vatandaşların pazara girişlerinin kontrol altına alınmasını zorlaştırması nedeniyle; Dr. Aziz TARHAN Caddesinde kurulan Cumartesi pazarının, ikinci bir karara kadar Perşembe pazarının kurulduğu Kemal KAYNAŞ Caddesinde kurulmasına devam edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir" denildi. 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum