Karaman'a yeni cihaz takviyesi yapıldı

Karaman'da koronavirüs hasta sayısının artmasından dolayı, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan tomografi cihazları yetersiz kaldı.

Reklam
Karaman'a yeni cihaz takviyesi yapıldı
Editör: Ali Dağlı
16 Eylül 2020 - 09:15

Karaman'da koronavirüs hasta sayısının artmasından dolayı, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde  bulunan tomografi cihazları yetersiz kaldı. Ak Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser'in gayretleri ile Karaman'a yeni tomografi cihazının alımı için ihalesi başladı. 
Konu ile ilgili açıklama yapan Recep Şeker, "Covid şupheli hasta sayısı artışı sebebiyle Karaman Eğitim Araştırma Hastanemizde bulunan Tomografi cihazımızda yetersizlik yaşadığımız zamanlar oluyordu. Milletvekilimiz Sayın Selman Oğuzhan Eser ile birlikte Konuyu ilettiğimiz Sağlık Bakanımız, ilaveten yeni bir Tomografi Cihazı alım onayını verdi ve ihale süreci başladı. Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Kocaya,Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir'e,Kamu Hastaneleri Genel Müdürümüze,Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcımız Sayın Hasan Arslan'a Şükranlarımızı sunarız" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----