El cepte "İVME Finansman Paketi'ni" anlattı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ivme finansman paketi ve istihdam odaklı işletme kredisi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.

Reklam
El cepte "İVME Finansman Paketi'ni" anlattı
10 Aralık 2019 - 17:14
Reklam

Ziraat Bankası ve Karaman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Karaman Ticaret ve Sanayi odası Karadağ Toplantı Salonunda “İVME Finansman Paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisi” bilgilendirme toplantısı  yapıldı.

Düzenlenen toplantıda Ziraat Bankası Perakende Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Yasin Öztürk, Ziraat Bankası Konya Bölge Başkanı Faruk Bişiren, Ziraat Bankası Konya Bölge Müdürü Mehmet Sözen, Ziraat Bankası Karaman Şube Müdürü Hasan Örün, Ziraat Bankası Pirireis Şube Müdürü Süleyman Bulur Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu  Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ile bir çok sayıda üye katıldı. 

Açılış konuşmasını yapan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Alkan; “Devletimiz tarafından sağlanan kaynakların doğru şekilde kullanılması ve doğru adrese ulaşması, üretimde istenen ivmenin yakalanması için en önemli kriter olduğunu düşünüyorum. Bu toplantıya üyelerimizin finansmana erişimine kolaylık sağlayabileceği yatırımları için önlerinin açılabileceğini düşünerek destek verdik.  Bilgilendirme toplantısının herkes için verimli geçmesini temenni ediyorum.” dedi.

Ziraat Bankası Perakende Satış Yönetimi Bölüm Başkanı Yasin Öztürk ve Bölge Yöneticisi Faruk Bişiren tarafından İmalat sanayinde üretimin desteklenmesi, üretimde yerli teknolojinin geliştirilmesi, ithal bağımlılığın azaltılması amacıyla geliştirilen “İVME Finansman Paketi” ile başta KOBİ’ler olmak üzere işletmelerin finansman maliyetlerini hafifletmek amacıyla; enflasyona endeksli, makul fiyatlı, İVME Finansman Paketi ve İstihdam Odaklı İşletme Kredisi  konu başlıkları altında katılımcılara sunumlar yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----