Dolun Ay Kent Konseyi Başkanlığına seçildi

Karaman'ın Kazımkarabekir ilçesinde kurulan Kent Konseyinin başkanlığına Dolun Ay seçildi.

Reklam
Dolun Ay Kent Konseyi Başkanlığına seçildi
05 Ekim 2019 - 14:35 - Güncelleme: 07 Ekim 2019 - 15:32
Reklam

Karaman'ın Kazımkarabekir Belediyesi ilçenin ortak yaşam bilincini geliştirme, demokrasiyi ve uzlaşma kültürüne katkı sağlama noktasında önemli bir adım attı.Bunların yanında ilçenin faaliyet ve strateji konularında düşünme, izleme ve uygulama süreçlerinde tüm kenti kapsayan ortak bir aklın oluşmasına ortam sağladı.

Kazımkarabekir ilçesinde düzenlenen genel kurul toplantısının ardından“Kazımkarabekir Kent Konseyi” kurularak resmi olarak faaliyete geçti. 

Yapılan genel kurul toplantısında ileriye dönük faaliyetlerde yönetim kademesinde kimlerin bulunacağına ortak bir şekilde karar verildi. Yapılan toplantının ardından Kazımkarabekir Kent Konseyi Başkanlığına Dolun Ay getirildi.

Bulunduğu her ortamda memleket sevdasını sık sık dile getiren Dolun Ay, “Bugün ilçemiz için önemli kararlar alındı. Bundan böyle ortak aklı gözeterek ilçemiz için yararlı faaliyetler yapmak için yoğun çaba göstereceğiz. Bizler bize verilen görevin bilincinde olarak ilçemizin gelişmesi ve kalkınması yönünde önemli adımlar atacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Karaman Haber

Karaman Haberleri

Larende Karaman Haberleri