AK partili üyeler alınan tüm kararları istedi

Karaman'da AK Partili Belediye Meclis üyeleri 31 Mart seçimlerinin ardından alınan tüm encümen kararlarını belediyeden incelemek üzere istedi.

Reklam
05 Ekim 2019 - 13:05
Reklam

Karaman'da dün yapılan Belediye Meclis toplantısında AK Partili meclis üyeleri meclise önerge vererek 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından alınan geçmişe yönelik bütün encümen kararlarını, ve bundan sonra alınacak olan kararları belediyeden talep etti. Belediye Başkan yardımcısı Kazım Gücüyener ise talebin alındığını gerekli cevabın verileceğini söyledi.

Karaman'da Karaman Belediyesinin olağan Ekim Ayı Meclis toplantısı dün meclis salonunda yapıldı.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın katılmadığı toplantıya 1'inci başkan vekili Mustafa Karaardıç başkanlık etti. Yapılan yoklamanın ardından oturumu açan Karaardıç AK Parti grubundan gelen teklifleri okudu. AK Partili Belediye Meclis üyeleri meclise sundukları dilekçede 31 Mart yerel seçimlerinin ardından alınan bütün encümen kararlarının geçmişe dönük olarak kendilerine verilmesini ve bundan sonra alınacak olan bütün kararlarında belediye meclis üyelerine bilgi olarak verilmesini talep etti.

Talebin ardından Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Gücüyener meclis başkan vekiline hitaben “ Sayın başkanım siz talebi alıyorsunuz bu bu talebe istinaden gerekli cevabı veriyoruz” dedi. Encümen kararlarının diğer meclis üyeleri ile paylaşılıp paylaşılmaacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----