Reklam

Devlet Hastanesinden yeni uygulama

Karaman Devlet Hastanesinde başlatılan uygulama ile hastalar yataklarında berberlik hizmeti alıyor.

Editor: Buket Toprak
10 Ocak 2019 - 13:02 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 14:42
Reklam

Karaman Devlet Hastanesi yeni uygulamaya koyduğu berber hizmeti ile hastaların memnuniyet oranını artırıyor.

Karaman Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören erkek hastalara ücretsiz berberlik hizmeti verecek olan Hastane Berberi uygulaması başladı.

Karaman Devket Hastanesinde yatarak tedavi gören erkek hastalar için uygulamaya koyulan berberlik hizmetleri hiç bir ücret alınmadan hastahane berberi tarafından yapılıyor. Hastaların talepleri üzerine servis personeli hastahane berberine bilgi vererek hastaların traş sorunu ortadan kaldırılıyor.

‘Hastane Berberi’ uygulamasıyla ile ilgili hastane yönetimince yapılan yazılı açıklamada; “Hastanemiz bünyesinde Toplum Yararına Programlar kapsamında göreve başlayan berberimiz, yatan hastalarımızın öz bakımlarını ve saç sakal kesimi gibi ihtiyaçlarını karşılayarak hem tıbbi bakım anlamında hem de moral olarak iyileşmelerine katkı sağlıyor. Özellikle yoğun bakım servisimizde yatağa bağımlı ve kişisel bakımlarını yapamayacak durumda olan hastalarımız mevcut, bu hastalarımızın bakımları bizim için son derece önem arz ediyor. Karaman Devlet Hastanesi olarak hastalarımıza en kaliteli sağlık hizmetlerini vermenin yanı sıra hastalarımızın motivasyonlarının yükselmesi, kendilerini daha iyi hissederek sağlıklarına bir an önce kavuşmaları otelcilik hizmetlerimiz açısından çok önemlidir” denildi.

2019/01/2019-01-10-14-05-34.jpg
2019/01/2019-01-10-14-05-36.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..