Pette Karaman'a geliyor

Çocuklar için düzenlenen program 2 seans olarak gerçekleştirilecek.

Reklam
Pette Karaman'a geliyor
10 Ocak 2019 - 13:49
Reklam

Karaman'da PTT tarafından çocuklar için etkinlik düzenleniyor. Ücretsiz etkinlik için tüm çocuklar davet edildi.

Karaman PTT Başmüdürlüğü yaptığı yazılı açıklama ile Karamanlı çocukları ücretsiz etkinliklerine davet etti.

PTT Başmüdürlüğünden yapılan açıklama şu şekilde; “Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri küçük izleyicilere eğlenceli anlar yaşatıyor. 
Güzel şehrimizin güzel çocukları, hepiniz “Pette Yollarda” gösterisine davetlisiniz!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketimizin tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, ülkemizin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor. Şirketimizin sevimli karakteri Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor.

Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğimizin teminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla ülkemizi dolaşıyor. Şirketimizin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor.

Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor.


Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor. 

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 11/Ocak/2019 tarihinde Karaman’da küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Piri Reis Kültür Merkezi / Karaman  adresinde 1. Seans saat 10:30 ve 2. Seans 13:30 ’da güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor!” denildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----