Ahlaksızlığın bu kadarı!

Karaman'da alınan mağlubiyetin ardından Karaman'ı hedef tahtasına koyarak misafirperver olmamakla suçlayan kulübün ayıpları kameralara yansıdı.

Reklam
22 Ekim 2019 - 13:35 - Güncelleme: 24 Ekim 2019 - 17:31

Karaman'da geçtiğimiz Pazar günü oynanan BAL liği 5'inci hafta karşılaşmasının ardından 3-2 mağlup olan Isparta 32 Spor'un yöneticisi “Karaman'da iyi ağırlanmadık” diyerek sitem etmişti. Isparta takımının sporcularının ve yöneticilerinin Karaman'da Karamanlılara ağza alınmayacak hakaretler ve küfürler ettiği ortaya çıktı.

Bölgesel Amatör Lig heyecanı devam ederken, Isparta 32 Spor'da Kulüp Başkanı Atakan Yazgan basın açıklaması yaparak Karaman'da iyi ağırlanmadıklarını belirterek “Karaman ekibi, bırakın ev sahipliğini, bizlere bir çok saygısızlık yaptı” diye açıklamalarda bulundu. Başkanın talihsiz açıklamaları sonrası Isparta 32 Spor kulübü oyuncularının ve yöneticilerinin daha karşılaşma devam ederken Karamanlılara ağza alınmayacak hakaretler ve küfürler ettiği ortaya çıktı.

Alınan mağlubiyetin ardından kendi evine dönen Isparta 32 Spor mağlubiyetin bedelini Karaman'ın misafir perver olmayışına bağladı. 

Başkan Yazgan Isparta'da yaptığı talihsiz açıkalamalarda, "Geçtiğimiz hafta Yatağanspor takımımın Karaman'da başına gelenler bizim başımıza geldi. Ne 'Hoşgeldiniz' dediler, ne de misafirlerimize yer gösterdiler. Maç boyunca şahsımız tribünde yokmuş gibi davranıldı. İlk kez bir deplasmanda bu kadar kötü davranıldık. Biz bunları hak etmedik. Karaman ekibi, bırakın ev sahipliğini, bizlere bir çok saygısızlık yaptı. Hatta maçı canlı anlatmak isteyen televizyonculara da izin vermediler. 2. yarıyı çektirmediler. Isparta'mızda biz tüm takımlarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz ama bu Karaman'a yakışmadı" dedi.

Başkanın açıklamalarının ardından kendi kulüp yöneticilerinin ve sporcularının gayri ahlaki tavırları ortaya çıktı. Sportmenliğe ve ahlaka sığmayan tavırlar kameralar tarafından kayıt altına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Karaman Haber

Karaman Haberleri

Larende Karaman Haberleri