Streslerini yine doğada attılar

Karaman KARDOF üyeleri hafta sonu yine doğa yürüyüşünde buluştu.

Reklam
Streslerini yine doğada attılar
28 Ocak 2020 - 17:30
Reklam

Karaman Doğa Sporları Fotoğrafçılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği(KARDOF) Pazar günü Mağras Ormanı yürüyüşü düzenledi. Kardof üyeleri haftanın stresini yine doğada attı.

KARDOF Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Tamer Çıtlak yaptığı açıklamada: “Toplam 37 kişinin katılımı ile yaptığımız bu faaliyete Alahan kahveler mevkisinde hep birlikte yaptığımız kahvaltı ile başladık.

Yolumuza mut üzerinden yürüyüşümüzün başlayacağı yere ulaştığımızda bir bahar havası bizleri karşıladı. Faaliyete başlamadan önce genel bilgilendirme ve yeni katılanların tanışması sonrası parkur yürüyüşümüze başladık. Artık orman içersinde patika ve yangın için açılan yollardan ilerleyen rotamızda, Mağras dağındaki rüzgar tribünlerin muhteşem görüntüsü orman sesleri, mis gibi çam kokuları ile 15 kilometrelik keyifli bir parkuru tamamladık. Vermiş olduğumuz molalarda katılımcıların yanlarında getirdiklerini atıştırdılar. Gezi sonunda Kravga Alabalık tesislerinde akşam yemeklerimizi afiyetle yedik. Tüm katılımcılara teşekkür eder, gelecek faaliyetlerde görüşmek dileklerimizle…"dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----