Sezon öncesi çalışmalar hızlandı

Karaman'ın Ermenek İlçesinde belediye ekipleri belediye faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine ve spora büyük önem veriyor.

Reklam
Sezon öncesi çalışmalar hızlandı
19 Eylül 2019 - 10:56
Reklam

Karaman'ın Ermenek İlçesinde Belediyenin faliyetleri aralıksız devam ediyor. Sosyal Belediyeciliği ilke edinen Zorlu ve ekibi ilçenin her alanında etkili çalışmalara imza atıyor.

Alt yapı, yol, gibi belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra soysal sorumluluk projeleride üreten belediye sporada büyük destek veriyor.

Ermenek Belediyesi süper amatör liğin başlamasına sayılı günler kala karşılaşmaların yapılacağı stadyumdada çalışma başlattı. Karaman süper amatör liginde mücadele eden Ermenek Belediyespor’unda maçlarını oynadığı statda lig başlamadan önce eksiklerin bi an önce bitirilmesi için çalışmalar hızlandı.

Belediye tarafından stadyumun eksikleri kontrol edilirken, stadyum içerisindeki her iki takım soyunma odaları ve hakem odalarının fayans kaplama işleri belediye ekiplerince tamamlandı.

Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine ve spora verdiği destek ile Ermeneklilerin takdirini toplamayı başardı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----