Reklam
Reklam

Şahin; "Karaman'ı Konya'nın gölgesinden kurtaracağız"

AK Parti Karaman Belediye Başkanı Şahin yerel medya ziyaretleri kapsamında medya grubumuzu ziyaret etti.

Editor: Buket Toprak
04 Aralık 2018 - 12:44 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 - 00:05

AK Parti Karaman Belediye Başkanı Adayı Mahmut Sami Şahin basın kuruluşlarına nezaket ziyaretine başladı. Seçim Kordinasyon Merkezi kurulmasınından önce yerel basını ziyaret etmek istediğini söyleyen Şahin Karaman için çok önemli projeleri olduğunu vurguladı.

Mahmut Sami Şahin ve beraberindekiler İmaret Medya Grubunu ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Karaman'da yerel medyanın önemli bir konumda olduğunu belirten Şahin  yerel medyanın ülkenin kılcal damarları olduğunu söyledi.

AK Belediyecilik anlayışı ile Karaman'ı hak ettiği seviyeye getireceklerinin altını çizen Şahin;  Karaman'ı Konya'nın gölgesinden kurtaracağız. Karaman'ın gelişmmesini istemeyen zihniyetler yerel odaklı çalışmalar ile kampanyalar yürütüyorlar bizler bunlara müsaade etmeyeceğiz. Bizler alanında uzman ekiplerilerle kuracağımız kadrolarımızla Karaman'a en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Belediyecilik gönül işidir.  Bizler geçmiş dönem Belediye Başkanlarımız ve Milletvekillerimiz ve il yönetimlerimiz ile istişare halinde olup tüm fikirleri ve önerileri dikkate alacağız. Bizim her alandaki ekiplerimiz farklı olacak. Her alanı işin uzmanları ile yapacağız. Herkes herşeyi bilemez, herşeyden anlayamaz. Çalışmalarımıza profosyonel ekipleri dahil edeceğiz ki Karaman şehir görünümüne kavuşabilsin.

BEN ONLARIN ADAYI DEĞİLİM

Bazı kesimler ithal aday söylemleri ile kamuoyu oluşturmaya çalışıyor. Bakıyorumki bu kasıtlı çalışmaları yürütenler bazı siyasi partilerin üyeleri. Onların kendi adayları ile ilgilenmesini tavsiye ediyorum. Onlar isterlerse Karamanoğlu Mehmet Bey'i getirip aday olarak gösterebilirler. Ben zaten onların adayı değilim. Ben kendi partimin başkan adayıyım ve bunları söylemeleri çok normal. Bizler geçmişi konuşarak değil, geleceği konuşarak hizmet edeceğiz. Her zaman önümüze bakıp ileriyi düşüneceğiz. Geçmişte kalırsak memleketimizi bir adım ileriye götürmemiz mümkün değil” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Fatih Özgür ise Başkan adayı Şahin ve ekibine teşekkür ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi. Özgür; “Belediyecilikte liyakatın son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Sizlerin çalışmalarınıda yakınen takip ettik ve araştırdık. Konya'da başardığınız projelerin bir çoğunu Karaman'da da başaracağınıza inanıyoruz. Bizler sizlere çıkmış olduğunu bu yolda başarılar diliyoruz. Halkın teveccühü herşeyin üzerindedir. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

2018/12/2018-12-04-12-48-04.jpg
2018/12/2018-12-04-12-48-05.jpg
2018/12/2018-12-04-12-48-06.jpg
2018/12/2018-12-04-12-48-06_1.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..