O da tutuklandı! Görüntüler gerçeği oraya çıkardı

Konya’da, kurduğu indirim çadırında ucuz altın satacağını söyleyerek, topladığı yaklaşık 30 kilo altınla kaçtığı iddiasıyla sevgilisi ile birlikte tutuklanan kuyumcu Musa Göksu’nun (38) çalışanı Mehmet Ali Doğan da (30) tutuklandı. Doğan’ın Musa Göksu’...

O da tutuklandı! Görüntüler gerçeği oraya çıkardı
12 Eylül 2019 - 08:10
Reklam

Merkez Meram ilçesindeki Sarraflar Çarşısı’nda 7 yıldır kuyumculuk yapan Musa Göksu, iddiaya göre, iş yerinde indirim çadırı kuracağını ve ucuz altın satacağını söyleyerek, Konya ve İstanbul’daki bazı altın toptancıları ile imalatçılarından altın istedi.

15 iş yerinden yaklaşık 30 kilo altın aldığı öne sürülen Göksu, geçtiğimiz 22 Temmuz’da biten indirim çadırını 3 gün daha uzattığını açıkladı.

Göksu’ya altın veren kuyumculardan bazıları 24 Temmuz sabahı iş yerine geldiğinde dükkanın kapalı olduğunu gördü. Kuyumcular, Göksu’ya telefonla da ulaşılamayınca dolandırıldıkları iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığına başvurdu.

Çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen kuyumcular, Göksu’nun 23 Temmuz günü saat 22.30 sıralarında, 2 valizle iş yerinden çıktığını saptadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum