O bunu her yıl yapıyor

Mustafa Danış, Karaman'da eğitim öğretim gören öğrencilerin karne almasının ardından geleneksek kampanyasını yine başlattı.

Reklam
O bunu her yıl yapıyor
14 Haziran 2019 - 13:34
Reklam

Karaman'da öğrencilerin kitap okuma alışkanlığını pekiştirmesi için her yıl “Karneni Getir, Kitaını Götür” kampanyası düzenleyen Danış Kitap evi bu yılda aynı kampanyayı sürdürdü. Bu kampanya ile öğrenciler ücretsiz kitap alabilecek.

Karaman'da uzun yıllardır sektöründe ilkleri gerekleştiren Danış Kitapevi geleneğini yine bozmadı. Karne heyecanı yaşayan öğrenciler için kampanya başlatan Danış Kitapevi karnesi ile gelen öğrenilere kitap hediye etmeye devam etti.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha fazla okuması lazım diyen Mustafa Danış; “Bizler her yıl olduğu gibi bu yılda “Karneni Getir, Kitabını Götür” kampanyasını başlattık. Bizim ülkemizin acı bir gerçeği çok az kitap okuyoruz. Bizlerin özellikle geleceğimizin teminatı olan gençlere kitap okuma alışkanlığını daha fazla kazandırmamız gerekiyor. Bu nedenle öğrencilerimize yaz tatilinde okuyacakları kitaplardan en azından birisinide biz hediye edelim dedik. Ben bir yıl boyunca eğitim öğretim gören ve tatile giren bütün öğrencilerimizi kutluyorum ve bütün öğrencilerimizi Danış Kitapevine bekliyorum” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----