O alanlar tıklım tıklım doldu

Karaman'da hafta sonu piknik alanları tıklım tıklım doldu. Mangal dumanları yükselirken, çocuklar parklarda gönüllerince eğlendi.

Reklam
O alanlar tıklım tıklım doldu
15 Nisan 2019 - 11:28 - Güncelleme: 17 Nisan 2019 - 10:01
Reklam

Karaman'da kış ayının geride kalması ile birlikte soğuk havalar yerini güneşli havalara bıraktı. Hafta sonu güneşli havayı gören vatandaşlar deyim yerinde ise piknik alanlarına akın etti. 

Karaman'da son haftalarda özellikle haftasonları aşırı rüzgarlı geçti. Baharı iple çeken Karamanlılar bu hafta sonu güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte kendilerini dışarıya attı.
Özellikle piknik ve mesire alanlarına akın eden Karamanlılar, güneşin tadını çıkardı ve aileleriyle birlikte güzel gün geçirme fırsatı yakaladı.

Güneşli pazar gününün tadını çıkarmak için mangalı yanına alan vatandaşlar, kentte bulunan çeşitli piknik alanlarının yolunu tuttu. Karaman'a geçtiğimiz yıl kazandırılan Türk Dünyası Kültür Parkında ise neredeyse oturulacak hiç bir alan kalmadı.  

Vatandaşlar mangalda pişmiş leziz etlerin tadını çıkarırken, çocuklarıyla oyunlar oynayıp şehir yaşantısının stresinden bir süre de olsa uzaklaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum