MÜSİAD'ta Bayrak Değişimi

MÜSİAD Aralık ayı olağan toplantısını düzenledi. Düzenlenen toplantıda yeni başkan Taşbaş, görevinden istifa eden Cevher'e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Reklam
Editor: Buket Toprak
01 Aralık 2018 - 12:10 - Güncelleme: 03 Aralık 2018 - 16:24
Reklam

Karaman MÜSİAD Aralık ayı olağan toplantısı yapıldı. MÜSİAD üyelerinden Bismak Vural Makinede yapılan kahvaltılı toplantıya Karaman Valisi Fahri Meral, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Eski MÜSİAD Başkanı Ali Olsman Cevher, MÜSİAD üyeleri ve basın mensupları katıldı.

MÜSİAD'a Karaman Şube Başkanı olarak atanan İbrahim Taşbaş açılış konuşması yaparak tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. MÜSİAD'ta ki hizmet bayrağını aldıklarını belirten Taşbaş; “Bugüne kadar MÜSİAD'ta hizmet eden herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın başkanımızın Ali Osman Cevher Belediye Başkan aday adayı olması nedeni ile görevinden istifa etti. MÜSİAD başkanlığı genel merkezimiz tarafından bizlere tevdi edildi. Çok güzel işlerin yapıldığı bu kuruluşta bizlerde bayrağı bir adım yukarıya taşımak için elimizden geleni yapacağız. Ben katılımlarından dolayı özellikle sayın Valim Fahri Meral'e ve tüm katılımcılara tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

Ali Osman Cevher ise 2 yıldır gururla sürdürdüğü MÜSİAD Başkanlığını etik kurallar çerçevesinde bıraktığının altını çizerken memleket için her zaman yine çeşitli görevlerde yer alacaklarını belirtti.

Cevher; Ben 2 yıldır şerefle yürtütüğüm MÜSİAD başkanlığını bırakmış bulunuyorum. Bilindiği üzere AK Parti'den Belediye Başkan aday adayı oldum. Tahamüller gereği buradaki görevimden istifa etmem gerekiyordu. Genel merkezimi istifamın ardından yönetim kurulu üyemiz İbrahim Taşbaş'ı yönetim kurulu başkanı olarak görevlendirdi. Bizlerde emeklilik geriye çekilmek yoktur. Yönetim kurulu başkanıda olsak, üyede olsak bu memleket için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ben görev yaptığım 2 yıl içeriisnde bizlere desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta sayın valimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Müsiad bu süre içerisinde belli vbir konuma geldi. Bundan sonrasında da İbrahim kardeşçimizin bu bayrağı daha üst seviyelere çıkaracağından eminiz” dedi.

Toplantının ardından konuşan Karaman Valisi Fahri Meral ise MÜSİAD'ın bir çok başarılı çalışmasının olduğunun altını çizerken yeni yönetim kurulu başkanı İbrahim Taşbaş'a başarılar diledi. 

2018/12/2018-12-01-12-12-47.jpg
2018/12/2018-12-01-12-12-48.jpg
2018/12/2018-12-01-12-12-49.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..