Müdür itfaiye eri oldu

Karaman Belediyesinde değişim rüzgarları bugün yeniden esti İnsan Kaynakları Müdürü Hekim Buğdaycı İtfaiye Eri olarak görevlendirildi.

Reklam
Müdür itfaiye eri oldu
28 Mayıs 2019 - 17:47
Reklam

Karaman Belediyesinde 31 Mart seçimlerinin ardından değişimler devam ediyor. Karaman Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü olan Hekim Buğdaycı Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın talimatı ile görevden alındı. Buğdaycı İtfaiye eri olarak görevlendirildi.

Karaman'da 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından gelen değişiklikler devam ediyor. Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı seçimlerin ardından ilk olarak Belediye Başkan yardımcıları Hacı Osman Ünüvar, Abdullah Bağırgan, Duran Kabaağaç'ın yanı sıra özel kalem müdürü Yücel Erdemsoy, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Selçuk Ankaralı'yı görevden almıştı. 

Görevden alınanlar listesini bügün Belediyenin İnsan Kaynakları Müdürü Hekim Buğdaycı'da eklendi. Hekim Buğdaycı'nın bundan böyle itfaiye eri olarak görevlendirildiği öğrenildi. 

Reklam

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Rumuz isyankar
  11 ay önce
  Başkanım sen işini bilirsin zamanında akp geldi 149 kişinin işine son vermişti bizlerin çoğu yeni iş buluncaya kadar borç yedik o zaman neredeydi böyle konuşanlar
 • Niyazi kıpız
  1 yıl önce
  Tefeci kara kazandığı kara parayı oto galeri ve inşaatdan aklayan İrfan uğuz sen bile yazabiliyorsun ya doğru Aynaya bakarak yazıyorsun tabi
 • Ali ketenpire
  1 yıl önce
  Helal olsun temizliyor yallı akçılardan
-----Sponsorlu Bağlantılar-----