Reklam

Motosiklet Tutkunları ile Buluşacak

Savaş Kalaycı Karamandaki motosiklet tutkunları ile pazar günü bir araya geliyor.

Editor: Süperadmin
07 Şubat 2019 - 21:50 - Güncelleme: 09 Şubat 2019 - 11:25
Reklam

Savaş Kalaycı Karaman Motosiklet Kulübü ile Buluşuyor.
Başkan adayı Savaş Kalaycı Karamandaki motosiklet tutkunları ile bir araya geliyor.


Milliyetçi Hareket Partisi Karaman belediye başkan adayı Savaş Kalaycı Karamandaki motosiklet tutkunları ile pazar günü bir araya geliyor. Karaman Motosiklet Kulübü yayınladığı duyuru ile tüm motosiklet tutkunlarını yapılacak olan toplantıya davet etti. 


Kulüp yönetimi yaptığı duyuruda;
“ Değerli Karaman Motosiklet Kulübü ailesi,  Milliyetçi Hareket Patisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ile birlikte 10.02.2019 pazar günü saat 11.00’de tanışma, istek ve şikâyetlerin dile getirilmesi amacıyla bir toplantı düzenlenmiştir. Siz değerli kardeşlerimizin her birinin düşüncesi bizim için çok değerli ve önemli olup, bütün motosiklet tutkunlarının bu toplantıda bizimle birlikte olmasını temenni ederiz. ” dedi.


Gösterilen bu yakın ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren Kulüp yönetimi,
“ Motosiklet bir tutkudur. Bizler Karaman Motosiklet Kulübü olarak en küçüğünden, en büyüğüne kadar Karamandaki bütün motosiklet tutkunları ile büyük bir aileyiz. 2018 yılı Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Karaman’da kayıtlı 25.428 motosiklet bulunmakta. Bu sayı Karamandaki motosiklet kullanımının ne kadar yüksek olduğunu gözler önüne seriyor.  Bizler bu kadar kalabalık bir aile iken Karamanda motosiklet tutkularının birçok sorunu yıllardır çözülemiyor. Yeterli imkanlar bizlere sunulursa motosiklet sporları ile ilgili birçok etkinliği Karamanımızda gerçekleştirebiliriz. Yıllardır Karamanımızda motosiklet sporlarına belediyeler tarafından gösterilen ilgi çok düşüktü. Bu noktada adaylık sürecinde bile bizlere yakın ilgi gösterip, yapılacak olan toplantı ile bizlerin görüş ve önerilerini dinlemek isteyen Karaman Belediye Başkanı adayı Savaş Kalaycı beye çok teşekkür ederiz. 
10.02.2019 pazar günü saat 11.00’de Türk Dünyası Kültür Parkında düzenlenen toplantıya bay/bayan motosiklet tutkunu kardeşlerimizi bekliyoruz.”
dedi.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..