Korumadan Rektöre Ayıp

Rektör Akgül Bakanın koruması tarafından solandan çıkartıldı.

Reklam
28 Ocak 2019 - 19:29 - Güncelleme: 30 Ocak 2019 - 12:20

Bakan Kurum haftasonu Karaman'ı ziyaret etti. Bakan Kurum'un ziyaretinde korumalar KMÜ rektörü Mehmet Akgül'ü toplantının bakanlık personeli ve belediye başkan adaylarına yönelik olduğuınu belirterek  toplantı salonundan dışarıya çıkarttı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lutfi Elvan hafta sonu Karaman'a geldi. Karaman'da incelemeler yapan bakanlar çeşitli programlara katıldı.

Karaman Valiliği toplantı salonunda il değerlendirme kurulu toplantısı öncesi ise Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Mehmet Akgül ile korumaların diyaloğu dikkat çekti.

Koruma toplantının bakanlık personeli ve belediye başkan adayları için olduğunu söyleyerek toplantı salonunda bulunan Rektör Akgül'den dışarıya çıkmasını istedi. Duruma tepki gösterek Rektör Akgül salondan ve valilik binasından ayrıldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sacit Vural
    1 yıl önce
    Valilikte siyasi toplantı mı yapılıyormuş yani? Siyasi toplantı yapılacaksa rektörü neden davet ediyorsunuz, toplantı siyasi değilse rektörü neden dışarı çıkartıyorsunuz? Nereden baksan skandal.

Karaman Haber

Karaman Haberleri

Larende Karaman Haberleri