Reklam

Karaman'daki fuhuş operasyonunun tüm gerçekleri

Karaman'da yapılan fuhuş operasyonunun ardından dedikodu mekanizması devreye girdi. İşte o operasyonun detayları

Reklam
Karaman'daki fuhuş operasyonunun tüm gerçekleri
25 Ocak 2020 - 23:19
Reklam

Karaman'da sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen iş adamlarınında aralarında bulunduğu fuhuş operasyonu dedikodularının ardından her kafadan bir ses çıktı. Dedikodu kazanı kentte bir çok iş adamını cezaevine gönderirken, olayın ayrıntılarıda gün yüzüne çıktı.

Karaman'da sosyal medya hesaplarından kentte yapılan fuhuş operasyonunun ardından küçük çocuklarla iş adamlarının, siyasilerin ve bürokratların ilişkiye girdiği ve çok sayıda kişinin gözaltına alındığı yönünde paylaşımlar yapıldı.

Yapılan paylaşımların ardından Karaman kamuoyunun tüm dikkatleri bu yöne çekildi. Olayın gerçek yüzü ise ortaya çıktı.

Karaman'da 22 Ocak günü yapılan fuhuş operasyonda bir iş insanının oğlu M.A.B. ile Ü.S.A. ve T.T. gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Adliyeye sevk edilen M.A.B. cinsel istismar suçundan, Ü.S.A. isimli kadın fuhuş yaptırmaktan ve T.T. isimli kadın ise fuhuşa aracılık etmek suçundan tutuklandı. Olay ile ilgili E.D. isimli bir avukatında ifadesi alındı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından kentteki dedikodu kazanı devreye girdi. Bazı sosyal medya hesapları kentte yapılan fuhuş operasyonunda çok sayıda ünlü iş adamının, avukatların, siyasi ve bürokraside etkin isimlerin küçük yaşta çocuklarla cinsel ilişkiye girdiğini ve bu sayının 30'a yakın olduğu yönünde paylaşımlar yaptı. 

Kentte infiale yol açan paylaşımların ardından iddiaya göre Cumhuriyet başsavcılığı soruşturma başlattı. Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı sosyal medya kullanıcıları ve haber portalı hakkında halkı galeyena getirmek, yaşanmamış olayı yaşanmış gibi göstererek toplum yapısını zedelemek suçlarından soruşturma başlattı.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet
    4 ay önce
    Akp nin dönemine denk geldiniz Akpli kim varsa üstünü örterler ensar vakfı gibi kafanızı yormayin dürüst savcı hakim mi var hepsi bir alay akp dankişotu
-----Sponsorlu Bağlantılar-----