Karaman'da vicdansızlığın böylesi! Düğün hazırlığı yapan kardeşini ve annesini darp etti

Karaman’da hayırsız evlat, hem annesini hem de 6 gün sonra düğünü olacak olan kardeşini tekme tokat döverek hastanelik etti.

Karaman'da vicdansızlığın böylesi! Düğün hazırlığı yapan kardeşini ve annesini darp etti
Editör: Ali Dağlı
09 Temmuz 2021 - 12:10
Karaman’da hayırsız evlat, hem annesini hem de 6 gün sonra düğünü olacak olan kardeşini tekme tokat döverek hastanelik etti.
Olay dün Karaman’a bağlı Kazımkarabekir İlçesi Boyacı Mahallesi üzerinde bulunan bir evde yaşandı.
İddiaya göre, düğün hazırlığı için kızı Aliye E. ile birlikte ev temizleyen anne Emine E., paspas çırpmak için evin avlusuna çıktı. Bu sırada üvey olduğu öğrenilen oğlu Bekir E. eve gelerek kardeşi Aliye E.’yi sordu. Emine E., “Ne yapacaksın kızımı” deyince Bekir E. öfkelenerek annesinin boğazına sarılıp yumruk atarak yere düşürdü. Bir süre sonra yerde darp edilen annesini gören Aliye E., annesini kurtarmak isterken ağabeyi tarafından tekme ve yumruk ile darp edildi. Bekir E., bu kez eline geçirdiği sopa ile annesi Emine E.’yi darp etmeye devam etti.
Ağabeyinden kurtulan Aliye E., durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirerek yardım istedi. Olay yerine gelen polis, Bekir E.’yi gözaltına aldı.  Aliye E. ile Emine E.’de ambulans ile Kazımkarabekir Entegre Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk tedavileri yapılan anne ve kız ileri tetkik ve tedavi amacı ile Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldılar.
“ŞİKAYETÇİ OLMA DİYE TEHDİT EDİLİYORUM”
Darp edilen anne ve kızı, Bekir E. tarafından öldürülmekle tehdit edildiği öne sürülürken, yaşanan olay için şikayetçi olmamaları konusunda sık sık uyarı aldıkları iddia edildi.
Sürekli telefon ile aranarak tehdit konuşmaları alan Emine E., can güvenliğinin olmadığını ifade ederek koruma talep etti.
HAFTAYA DÜĞÜNLERİ YAPILACAKTI
Darp edilen Aliye E.’nin daha önceden de buna benzer baskılar yaşadığı ve son olarak da babası Ali E.’ye, “Bana altın alacak mısınız?” demesi üzerine olayın büyüyerek bu hale geldiği öne sürülürken, 6 gün sonra düğün yapacak olan Aliye E., yüzünde morluklar oluşması nedeniyle düğünlerini erteledikleri öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum