KARAMAN'DA İĞRENÇ OLAY

Karaman'da sosyal medya üzerinden tanışarak kandırdığı 13 yaşındaki çocukla...

Reklam
23 Mart 2019 - 22:24 - Güncelleme: 25 Mart 2019 - 15:28
Reklam

Karaman'da sosyal medya üzerinden tanışarak kandırdığı 13 yaşındaki P.Y. ile günlük kiralık apart dairede ilişkiye giren 46 yaşındaki Hilmi G. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Hilmi G. savcılıktaki sorgusunda suçlamaları kabul ederken, açtığı sahte hesaplar ile çok sayıda çocukla cinsel içerikli konuştuğunu sadece Karaman'da ki 13 yaşındaki P.Y. ile ilişkiye girdiğini söyledi.

Olay geçtiğimiz 12 Mart'ta Karaman'da bulunan bir günlük kiralık apart dairede meydana geldi.

İddiaya göre sosyal medya üzerinden sahte hesaplar açan 46 yaşındaki Kırıkkale ilinde kahvehane işletmecisi Hilmi G. Karaman'da yaşamakta olan 13 yaşındaki P.Y. ile sosyal medya üzerinden tanışarak Karaman'a geldi.

Karaman'da günlük kiralık apart daire tutan Hilmi G. sosyal medya üzerinden tanıştığı P.Y.'yi bu eve davet etti. 46 yaşındaki Hilmi G. burada 13 yaşındaki P.Y. ile iliişkiye girdikten sonra yeniden memleketine döndü.

ANNE OKUDUĞU MESAJLARLA ŞOK OLDU

P.Y.'nin annesi B.Y. kızının cep telefonunu kontrol ederken sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı konuşmaları görünce şok oldu. Kızınıda yanına alan anne İl Emniyet Müdürlüğüne giderek suç duyurusunda bulundu.

İHBARIN ARDINDAN ÖZEL EKİP KURULDU

Annenin ihbarının ardından İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'ın talimatı ile özel ekip kuruldu. Asayiş Şube Müdürü Muhammet Ergin'in koordinesinde kurulan Ahlak şubesindeki özel ekip sosyal medya hesaplarını mercek altına alırken, Tabduk Emre mahallesindeki apartlar bölgesinde bulunan tüm mobese ve güvenlik kameraları tek tek incelendi.

Yüzlerce güvenlik kamerasını dakika dakika izleyen ahlak büro dedektifleri sahte isimlerle sosyal medya hesapları açan kişinin Karaman'a geldiği otomobili ve isminin Hilmi G. olduğunu belirledi.

Hilmi G. hakkında geniş çaplı araştırma başlatan ekipler Hilmi G.nin iki ayrı evliliğinden 4 çocuğu olduğu eşlerinden boşanarak yalnız yaşadığını ve Kırıkkale ilinde kahvehane işlettiğini tespit etti.

Cumhuriyet savcısının talimatı ile özel ekip Kırıkkale iline giderek Hilmi G.'nin işlettiği kahvehaneye operasyon düzenledi. Yapılan operasyon ile gözaltına alınan Hilmi G. Karaman Asayiş Şube Müdürlüğündeki Ahlak Büro Amirliğine getirildi.

Hilmi G. burada yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hilmi G. sorgusunda suçlamaları kabul ederken, P.Y'nin karşısında dayanamadığını ve ilişkiye girdiğini söyledi. Bir anlık boşluğa düştüğünü belirten Hilmi G.; “Yalnız yaşadığım için sosyal medya üzerinden çok fazla kişi ile cinsel içerikli konuşmalar yaptım ama hiç biri ile ilişki kurmamıştım. Sosyal medya üzerinden tanıştığım P.Y. ile buluşmak için Karaman'a geldim. Apart dairede P.Y. ile muhabbet ederken bir an dayanamayarak onunla ilişkiye girdim. Bundan dolayıda çok pişmanım” dedi.

Hilmi G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karaman M Tipi Kapalı Ceza evine gönderildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----