Kalaycı onları görevden aldı

Karaman Belediye Başkanı Kalaycı, bazı başkan yardımcısı ve müdürleri görevden aldı.

Reklam
Editor: Buket Toprak
16 Nisan 2019 - 22:54 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 11:29
Reklam

Karaman Belediyesinde Savaş Kalaycı dönemi başlamasının ardından değişiklik haberleri gelmeye başladı. Savaş Kalaycı'nın imzası ile 3 belediye başkan yardımcısından 2'si görevden alındı. 2 birim müdürü ise tahsildar olarak veznelere gönderildi.

Karaman'da son 3 dönemdir AK Partili Belediye Başkanlarının yönettiği Karaman Belediyesi Milliyetçi Hareket Partili Savaş Kalaycı tarafından yönetilmeye başlandı. Savaş Kalaycı dün 23.50'de sona eren Belediye Meclis toplantısının ardından Karaman Belediye Başkan yardımcılarından Abdullah Bağırgan ve Duran Kabaağaç'ı görevlerinden aldı.

Görevden alınan Belediye Başkan yardımcılarından Abdullah Bağırgan Muhtarlıklar Müdürü olarak görevlendirildi.  Duran Kabaağaç ise Kadın Aile Müdürü olarak atandı.

ÖNCE MEMUR SONRA MÜDÜR OLMUŞLARDI 

Belediye Başkan yardımcılarının görevden alınmasının ardından bazı birim müdürlüklerinde de değişikliğe gidildi.  Geçtiğimiz dönemlerde Karaman Belediyesine alınan ve meclis kararları ile memurluğa geçirildikten sonra birim müdürü olarak görevlendirilen Selçuk Ankaralı ve Yücel Erdemsoy'da müdürlük görevlerinden alındı. 

Karaman Belediyesinde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Yücel Erdemsoy bu görevden alınarak muhasebe biriminde veznede görevlendirildi.

Karaman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Selçuk Ankaralı ise Evlendirme Memurluğunda tahsildar olarak görevlendirildi. Bundan böyle eski müdürler veznelerde tahsilat yapacak.

Görevden alınanlar yerine henüz atama yapılmaz iken Belediye Başkan yardımcılığına Üniversiteden hocaların getirilebileceği iddia ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..