ISPARTA'DAN BÜYÜK AYIP

Karaman Belediyespor mücadele ettiği BAL Ligi 7. Grupta hafta sonu Isparta deplasmanında 18. Haf

Reklam
ISPARTA'DAN BÜYÜK AYIP
17 Şubat 2020 - 00:30 - Güncelleme: 17 Şubat 2020 - 22:33
Reklam

Karaman Belediyespor mücadele ettiği BAL Ligi 7. Grupta hafta sonu Isparta deplasmanında 18. Hafta karşılaşmasına çıktı.
Isparta Atatürk Stadyumunda hafta sonu oynanan karşılaşma için Karaman Belediyespor’lu yöneticiler de takımlarına yalnız bırakmamak adına karşılaşmayı izlemek için stadyuma gitti.


PROTOKOL TRİBÜNÜNE ALINMADILAR
BAL Ligi 7. Grupta şampiyonluk yolunda önem taşıyan bu karşılaşma için Ispartasporlu taraftarlar maça yoğun ilgi gösterdi. Maçın oynanacağı saatlerde stadyuma gelerek protokol tribününe girmek isteyen Karaman Belediyespor’lu yöneticiler, Belediye Başkanı ve Yardımcıları hiç beklemedikleri bir engelle karşılaştı.
Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Başkan Yardımcıları Kazım Gücüyener ve Mahmut Güventürk ile bazı Belediyespor Yöneticileri maçı izlemek ve takımlarına destek vermek için adımladıkları protokol kapısında görevliler tarafından içeri alınmadı. Bu durum üzerine bir süre dışarda beklemek zorunda kalan Başkan ve yardımcıları ile yöneticiler sonunda Isparta İl Valisinin bu duruma el çözüm getirmesini istedi.
İddiaya göre yine çözüm bulmayan yöneticiler tamamen bir rezaletin ortasında kaldı.
Yaşanan bu durumu rezalet olarak nitelendiren Belediyespor’lu yöneticiler, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve yardımcıları Isparta 32 Spor yönetimini esefle kınadı.


KARAMANLI TARAFTAR YÖNETİME MORAL VERDİ
Isparta’da aldığı mağlubiyet ve protokol krizi sonrası Karaman Belediyespor Yönetimi ve oyunculara Karamanlı sporseverler sahip çıktı.
Pazar akşamı Karaman’a giriş yapan Belediyespor kafilesini Aktekke Kent Meydanında coşku içinde karşılayan taraftar grupları oyunculara ve yönetime moral verdi. 


BAŞKAN KALAYCI; “BU TAKIM ŞAMPİYON YAPACAĞIZ”
Isparta’da kötü bir manzara ile karşılaştıklarını ifade eden ve otobüs kafilesi ve kendilerini karşılamaya gelen taraftara seslenen Karaman Belediye Başkan Kalaycı;
“Bu durum, ne centilmenliğe, ne de insanlığa sığar. Karaman Belediyespor olarak her türlü engellere rağmen inşallah bu sezon şampiyonluğa ulaşan taraf ve takım olacağız. Tüm Karamanlı hemşehrilerime takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Karaman artık kendi kabuğunu kırmış, Konya Karaman etiketinden arınmış bir kimliğe kazanacak. Hepinize gecenin bu saatinde gelip bizlere destek olduğunuz için teşekkür ediyorum.” dedi.
Belediyesporlu bazı yöneticiler de Karaman halkından gördükleri ilgi ve sahiplenme ile duygu ile teşekkürlerini ifade etti.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----