Reklam

İl divan kurulu toplandı

Karaman'da Yeniden Refah Partisi il divan toplantısını yapıldı.

Reklam
İl divan kurulu toplandı
26 Ağustos 2019 - 15:30
Reklam

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanlığı il divan toplantısını gerçekleştirildi.

Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Yeniden Refah Partisi Bölge Sorumlusu Mevlüt Koç, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Bektaş Tura, Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Ebubekir Sarısaman ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrası konuşan Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Bektaş Tura parti yönetimin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yeniden Refah Partisi Bölge Sorumlusu Mevlüt Koç, işsizliğin önüne geçerek memura, işçiye, emekliye, hak ettiği yaşam standartlarının oluşturulacaklarını söyledi. Koç, “Teşkilat eğitiminde, bizim teşkilatlarımızda görev alan herkesin bilmesi gereken en önemli hususların başında inanç yatmaktadır. İnanmak başarının anahtarıdır. Bu nedenle bizim davamızın milli görüş davası olduğunu bilerek ferasetli, liyakatli, kendi nefsi için değil, kardeşi için yaşayan bir teşkilatçı olma mücadelesinde olmalıdır. Karaman İlimiz milli görüş ruhunu yansıtan ve hep sahiplenen bir şehirdir.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından divan toplantısına geçilmesiyle toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----