İl Başkanı Kağnıcı'dan Açıklama

İl Başkanımız Mustafa Cem Kağnıcı gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Reklam
İl Başkanı Kağnıcı'dan Açıklama
05 Mart 2020 - 12:39
Reklam

CHP Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın yapmış olduğu açıklama üzerine bir mesaj yayımladı. 
O mesajda şu ifadelere yer verdi, " Sayın Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan’ın bugün basına yaptığı açıklamayı üzüntü ile okuduk, ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu dönemde şehitlerimiz için yas bile ilan edilememişken birlik ve beraberlik içinde olmamız gereken günlerde dün Ankara’da Mecliste yaşanan talihsiz olayların üzerine körükle gitmesi özellikle uzun yıllardır büyük bir hoşgörü ve nezaketle yürütülen Karaman siyasetine yakışmamıştır.

     Sayın Başkan Grup Başkan Vekilimiz Engin Özkoç’u edepsizlikle itham etmesi hiç şüphe yok ki Ak Parti grup toplantısında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na aynı sözlerle hitap eden Ak Parti Genel Başkanına da aynı şekilde hitap etmesi demektir ki, bizler siyasetteki bu üslubun hoş olmadığını, hiç kimseye yakışmadığını belirtmek isteriz.

Yeni Şafak Gazetesinin bugün ki manşetinde de görüldüğü üzere bu sözleri söyleyen Ak Parti Genel Başkanı olunca sert eleştiri muhalefet tekrar edince ise vatan hainliği mi olmaktadır. Acaba pervasızlığı yapan ve başlatan kimdir Sayın İl Başkanı bunu araştırmış mıdır?

 Cumhuriyet Halk Partisinin Grup Başkan Vekilini istifaya davet etmek kendisinin haddi değildir. Bizler CHP Karaman İl Örgütü olarak AK Parti İl Başkanının sarf ettiği kötü sözleri misli ile kendisine iade ediyoruz." dedi.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hasan
  1 ay önce
  Edebsize başka ne denir ki az bile söylemiş haine
 • Mehmet
  1 ay önce
  Yorumları niye yayınlamıyorsun ?
 • Mehmet
  1 ay önce
  Ülkemizde asıl sorun bütün güçleri bir çatı altında toplamaya çalışan dikta rejimi gibi bir yönetim yürüten bir Cumhurbaşkanı ve partisi vardır .Bunu çözmek lazım!!! Cumhurbaşkanı isen Genel başkanı olmayacaksın!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----