İl başkanı hastaneye el attı!

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Karaman devlet hastanesinin asansör problemi için çalışmaların başlatıldığını söyledi.

Reklam
İl başkanı hastaneye el attı!
07 Ocak 2020 - 13:28 - Güncelleme: 09 Ocak 2020 - 17:40
Reklam

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Karaman'da en çok şikayet gelen konular arasında bulunan Karaman Devlet Hastanesi'nin asansör sorununa el attı. Çağlayan yaptığı yazılı açıklamada bugün itibari ile asansörler için çalışmaların başlatıldığını duyurdu.

Karaman Devlet Hastanesinde bulunan 12 asansöründe değişeceğini belirten Çağlayan bu çalışamaların 150 gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Asansörlerin 3'er 3'er revizyondan geçeceğini hatırlatan Çağlayan yaptığı yazılı açıklamasında “KaramanDevlet Hastanesi asansörleri bugün itibari ile müteahhit firmaya teslim edilecek. Karaman Devlet Hastanemizde asansör sorunu artık sona erecek. Geçtiğimiz günlerde yapılan asansör revize ihalesi sonuçlandı. En kısa sürede yeni asansörler halkımızın hizmetinde olacak. Bugün itibari ile yüklenici firma devralacak. Çalışmalar toplamda 150 gün sürecek. Hastanede yük taşıma, hasta taşıma ve vatandaşlarımızın kullanabileceği toplamda  12 asansör yapılacak. Bunlar üçer üçer imalat edilecek. Emeklerinden dolayı Sağlık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca’ya Milletvekillerimiz Dr.Recep Şeker ve Av.Selman Oğuzhan Eser’e, İl Sağlık Müdürümüze, Başhekimimize ve özellikle taşın altına elini koyan hastane müdürlerimize teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----