HAK-İŞ GENEL BAŞKANI MAHMUT ARSLAN'DAN BAŞKAN ÇALIŞKAN'A ZİYARET

Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Hak-iş’e bağlı Hizmet-iş sendikası üyeleri Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti...

Reklam
HAK-İŞ GENEL BAŞKANI MAHMUT ARSLAN'DAN BAŞKAN ÇALIŞKAN'A ZİYARET
24 Mart 2016 - 19:03 - Güncelleme: 24 Mart 2016 - 19:34
Reklam

 Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Hak-iş’e bağlı Hizmet-iş sendikası üyeleri Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret için Karaman’a gelen Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-iş İl Başkanı Mehmet Bayrakçı ve sendika üyeleriyle birlikte Karaman Belediyesi’ni de ziyaret etti. Ziyarette, Karaman’da ki yatırımlar ve çalışmaların son durumu hakkında Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’dan bilgiler alan Hak-iş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan: “Sayın Belediye Başkanımız Karaman için büyük bir şans. Hem çalışanlarına verdiği değer hem de yaptığı hizmetler ortada. Karaman’ın son dönemlerde gerçekleştirilen yatırımlarla büyük bir değişim içerisinde olduğunu görüyoruz. Biz de bu gelişimi yakından takip ediyor, Sayın Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’a görevinde başarılar diliyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Bizim felsefemiz önce İnsan. Vatandaşlarımızın daha rahat, modern ve huzurlu bir şehirde yaşamlarını sürdürmeleri için personelimizle birlikte son derece samimi duygularla çalışıyoruz. Yola iyi niyetle çıkarsanız yapılamayacak iş yoktur. Tek amacımız vatandaşa hizmet etmektir. Son 2 yılda Karaman’da ciddi anlamda yatırım yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz” dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum