Reklam
Reklam

ESKRİM TURNUVASI, KARAMAN'DA TAMAMLANDI

Eskrim Açık Turnuvası U10-U12-U14 ve veteran yaş kategorilerinde yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Editor: Buket Toprak
25 Mart 2019 - 15:14 - Güncelleme: 26 Mart 2019 - 10:10
Reklam

Karaman'ın ev sahipliğinde düzenlenen Eskrim Açık Turnuvası U10-U12-U14 ve veteran yaş kategorilerinde yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2018-2019 yılı faaliyet programında yer alan "U10-U12-U14 Kılıç" ve "Veteranlar Epe-Flöre-Kılıç" Açık Turnuvaları, 23-24 Mart tarihlerinde Karaman'da gerçekleştirildi. Yunus Emre Spor Salonu'nda iki gün süren şampiyona sonunda madalyalar sahiplerini buldu. 

Turnuva sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcular:

U10 Erkek Kılıç: 1. Uluç Eke Güven (Parat Ripost), 2. Arda Takka (Pars Eskrim G.S.K.), 3. Alp Deniz Öcek (İzmir Büyükşehir Bel. G.S.K.), 3. Candeniz Berrak (ANOKES S.K.)

U10 Kızlar Kılıç: 1. Duru Kayalar (Manisa ferdi), 2. Irmak Şenoğlu (Bursa ferdi), 3. İrem Melek Bayrak (ANOKES S.K.), 3. Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik TESK)

U12 Kızlar Kılıç: 1. Ela Güneş (Parat Ripost S.K.), 2. Duru Kırsırtlı (Bursa ferdi), 3. Ebrar Nisa Kutlu (Pars Eskrim G.S.K.), 3. Akya Göllü (Pars Eskrim G.S.K.)

U12 Erkek Kılıç: 1. Arda Tanerler (Bursa ferdi), 2. Toprak Altınçekiç (ASP GSPK), 3. Nedim Semih Mescioğlu (Bursa ferdi), 3. Mustafa Can Gül (Bursa ferdi)

U14 Erkek Kılıç: 1. Tolga Aslan (Bursa ferdi), 2.Enes Talha Kalender (Ankara ferdi), 3.Burak Efe Emiroğlu (Eskişehir Demirspor Kulübü), 3. Gencer Işık (Bursa ferdi)

U14 Kızlar Kılıç: 1. Alara Cermen (Pars Eskrim G.S.K.), 2. Nil Güngör (Kastamonu Esk S.K.), 3. Serra Macit (Eskişehir Demirspor Kulübü), 3. Bahar Celep (TED S.K.)

V1 Erkek Epe: 1. Yasin Doğan (TED S.K.), 2. Ertuğrul Cengiz (Angora Pars Esk), 3. İrfan Eken (Konya ESK S.K.), 3. Şaban Harun (Konya ESK S.K.)

V2 Erkek Epe: 1. hmet Dizioğlu (TED S.K.), 2. Aydın Kahraman (BFM GSK), 3. Selçuk Safçı (İzmir ferdi), 3. Murat Şahabettinoğlu (Çankaya Esk. S.K.)

V1 Kadınlar Epe: 1. Sibel Galyoncu (BFM GSK), 2. Gülşen Kaymak (Konya ESK S.K.), 3. Emel Eken (Konya ESK S.K.), 3. Neslihan Andıç (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V1 Erkek Flöre: 1. Burak Uzel (İstanbul ferdi), 2. Atakan Akçay (Adana ferdi), 3. Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

V1 Erkek Kılıç: 1. Hakan Özden (Eskişehir Demirspor Kulübü), 2. Burak Uzel (İstanbul ferdi), 3. Barış Övünç (Bursa ferdi), 3. Önder Işıklan (Başkent E.S.K.)

V1 Kadınlar Kılıç: 1. Neslihan Andıç (Eskişehir Demirspor Kulübü), 2. Mesude Emiroğlu (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V2 Erkek Kılıç: 1. Ethem Altan Ünsal (Manisa ferdi)

V3 Erkek Flöre: 1. Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

V3 Erkek Kılıç: 1.Mehmet Şafak (Eskişehir ferdi)

2019/03/2019-03-25-15-16-49.jpg
2019/03/2019-03-25-15-16-54.jpg
2019/03/2019-03-25-15-17-00.jpg
2019/03/2019-03-25-15-17-06.jpg
2019/03/2019-03-25-15-17-11.jpg
2019/03/2019-03-25-15-17-16.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..