Eski başhekim hava ambulansı ile sevk edildi

Beyin kanaması geçiren eski başhekimin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Reklam
30 Mayıs 2019 - 12:12
Reklam

Karaman Beyin kanaması geçiren Ağız ve Diş Sağlığı merkezi eski başhekimi Uğur Demirel hava ambulansı ile Konya'ya sevk edildi. Demirel'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Uğur Demirel dün aşırı baş ağrısı şikayeti ile Karaman Devlet Hastanesi'ne geldi. Devlet Hastanesinde muayene olan Demirel tedavisinin ardından taburcu edildi. Eve giden Demirel sabah karşı beyin kanaması geçirdi. Ambulans ile yeniden hastaneye kalrırılan Demirel yapılan ilk müdahalesinin ardından yoğun bakıma alındı.

Sağlık durumu kötüleşen Demirel için hava ambulansı talep edildi. Eski başhekim Karaman Devlet Hastanesi helokopter pistine inen hava ambulansı ile Konya Selçuklu Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mmmmmm
  1 yıl önce
  amk normal vatandasda yohun bakimda yer yom sorunuyla karsilasiyoruz 2 saat karamandan konyaya sevki bekkiyoruz ise bakki hep adam kayirma boyutu bu sekilde yaziklar olsun sizin politikaniza adiler...
 • nnnnn
  1 yıl önce
  böyle kötü bir durumdan bu sonucu ancak senin gibi sığır çıkarır.başkasının acısı üzerinden eleştiri yapılmaz.önce yazı yazmayı öğren sonra klavye başına geç
-----Sponsorlu Bağlantılar-----