Reklam
Reklam
Reklam

Emin Ege "Ben Karaman'ın Adayıyım"

Cumhuriyet Halk Partisinin Karaman Belediye Başkanı Adayı Emin Ege çalışmalarına hız verdi. Ege Karaman'ın Karaman'ı kucaklayan Belediye Başkanlarına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Editor: Buket Toprak
15 Aralık 2018 - 15:56 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 10:36

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Emin Ege ve beraberindekiler İmaret Medya Grubu ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları hakkında bilgi veren Ege ben Karaman'ın adayıyım. Mevzuat gereği Cumhuriyet Halk Partisinden aday olsamda bütün Karaman'ın oylarına talibim dedi.

Karaman 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanırken, siyasi partilerinde adayları belli olmaya başladı. Cumhuriyet Halk Partisi'nin Karaman Belediye Başkanı adayı olarak belirlenen Emin Ege Karaman'da ki çalışmalarına hız verdi.

Yıllardır Karaman için çalıştığını vurgulayan Ege 28 yıldır Karaman Belediyesinde çeşitli görevlerde bulunduğunu belirterek Belediye İmar Müdürlüğünden emekli olduğunu söyledi. Karaman'da yaşadığını, belediyecilikten geldiğini ve işi gereği Karaman'ın bütün sorunlarına vakıf olduğunu belirten Ege Karaman için çok sayıda projelerininde bulunduğunu söyledi.

İmar müdürlüğünden emekli olduktan sonra yine Karaman'da mühendislik alanında çalışmalarına devam eden Emin Ege; “Bizlerde Karaman sevdası var. Bu şehire yapılan bir çok işte bizlerin imzası var. Ben Karaman'a hizmet etmekten şimdiye kadar hep onur duydum. Ben mevzuat gereği Cumhuriyet Halk Partisinin adayıda olsam tüm Karamanlıların oyuna talibim. Bana diğer partililer nasıl olsa oy vermez onlar kendi partilerine, kendi adaylarına oy verir diyemem. Bu o kadar seçmene yapılan bir haksızlıktır. Ayrıca bazı adayların onlar isterse Karamanoğlu Mehmetbey'i getirsinler şeklindeki hitaplarınıda talihsiz bir açıklama olarak yorumluyorum. Bizler bu ülkenin birleştirici gücü olmak için çalışıyoruz. Bizler için, hizmet için siyasi görüşlerin bir önemi yoktur. Karaman kazanırsa hepimiz kazanırız. Temel amacımızın Karaman'ın gelişmesi olmalıdır” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl Başkanı Kadir Ergin ise genel siyaset gündemini değerlendirerek Karaman'da yıllardır siyasi görüntü ve gürültü kirliliği yapmadıklarını vurguladı.

Ergin; “Bazı partiler şimdilerde bayrak asma görüntü ve gürültü kirliliğine dikkat çekiyor. Bizlerin bu konulara ne kadar önem verdiğimizi bilmeyen yoktur. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman vatandaşımızın rahatını ve refahını önemsiyoruz. Emin Ege kardeşimiz ile birlikte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada kapı kapı gezerek her kesime hitap etmeye devam edeceğiz. Bizler Karaman için birşeyler başarmaya ve yeniden Cumhuriyet Halk Partisi Belediyesini Karamanlılarla buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet K.
    5 ay önce
    Emin abiyi 20 senedir aynı mahalleden tanırım sofrası her zaman açık kendisi ve ailesi yardımsever mütevazi iyi insanlardır .. Karaman için en iyi başkan adayıdır!!