Cinayetin ardından harekete geçildi

Tartıştığı eşini başından vurarak öldüren Cinayet Zanlısının kaçtığı araç Karaman'da görüldü. Polis cinayet zanlısının Karaman'da olma ihtimaline karşı önlem aldı.

Reklam
Editor: Buket Toprak
03 Eylül 2019 - 11:59 - Güncelleme: 06 Eylül 2019 - 08:32
Reklam

Cinnet geçiren Karamanlı Murat Çetinel(43) Niğde'de çocuklarının gözü önünde eşini başından vurarak öldürdü. Olay yerinden kaçarak kayıplara karışan Çetinel'in yakalanması için Karaman'da da çalışma başlatıldı. Murat Çetinel'in olaydan sonra Karaman'a kaçtığı iddia edilmesi üzerine polis Çetinel'in Karaman'daki yakınları ile temasa geçti.  Çetinel'in olay yerinden kaçtığı iddia edilen 34 LC 9120 plakalı otomobil Karaman sokaklarında kayboldu.

Olay dün Niğde Aşağı Kayabaşı Mahallesi Öğretmen Okulu 4. Sokak'ta bir binanın 4. katında meydana geldi.

İddiaya göre boşanma aşamasında olan Murat Çetinel ve Sibel Çetinel tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Murat Çetinel belindeki tabanca ile 5 çocuğunun annesi 36 yaşındaki Sibel Çetinel'i başından vurak kayıplara karıştı.

Sibel Çetinel olay yerinde hayatını kaybederken, Murat Çetinel'in Karaman'daki yakınlarının yanına kaçtığı iddia edildi. Karaman polisi eşgalini belirlediği cinayet zanlısı için Karaman'da çalışma başlattı. Şehir giriş çıkışındaki uygulama noktaları bilgilendirirken, Çetinel'in gidebileceği noktalarda belirlendi.

Çetinel'in olay yerinden kaçtığı iddia edilen 34 LC 9120 plakalı otomobil olaydan 4 saat sonra Karaman'da görüldü. Polis Çetinel'in Karaman'da olduğu ihtimali üzerinde dururken yakalama çalışması başlatıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..