Bütün ödülleri onlar topladı

Karaman takımı set bile vermeden Türkiye Şampiyonluğuna ismini yazdırdı.

Reklam
Bütün ödülleri onlar topladı
04 Temmuz 2019 - 14:37
Reklam

Karaman İl Özel İdare Spor Kulübü katıldığı turnuvada ismini şampiyonluğua yazdırdı.  Kulüp  aldığı ödüller ile Karaman'ı gururlandırdı.

Bedensel engelliler spor federasyonu tarafından düzenlenen oturarak voleybol birinci liginde Bolu’da ve 2'nci etap maçlarında Fethiye’de Karaman'ı temsil eden sporcular aldıkları üst üste maçlarla finale adını yazdırarak Türkiye Şampiyonu oldu.

30 Haziran-2 Temmuz 2019 tarihleri arasında oynanan final etabı müsabakalarında Karaman ekibi rakiplerine set bile verme namağlup Türkiye şampiyonu elde etti.

Türkiye liginin ödül törenlerinde ise 5 katagoriden 4'ünde Karamanlı sporcular ödül aldı. En değerli oyuncu “mvp” Metin Karaca olurken, en iyi “pasör” Samet Can Karasu, en iyi “smaçör” Sefa Barçatayım ve en iyi “blokçu” Enes Şenol  oldu.

İl Özel İdare Spor Kulübünün başarısı ile gurur duyduklarını belirten İl Özel İdaresi yetkilileri “Sporcularımızın başarılı olacağından emindik. Biz kendilerine hep inandık, onlar da her seferinde yeni bir kupa ve başarı ile bizleri gururlandırdılar. Biz sporcularımızı ve antrenörlerimizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dediler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----