Reklam
Reklam

Beydili olayların perde arkasını değerlendirdi

AK Partinin Karaman belediye meclis üyesi Emir Musa Beydili olayların perde arkasını değerlendirdi.

Editor: Buket Toprak
17 Nisan 2019 - 10:42 - Güncelleme: 17 Nisan 2019 - 10:52
Reklam

AK Partinin Karaman Belediye Meclis Üyelerinden Emir Musa Beydili ilk meclis toplantısının ardından perde arkasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Beydili; “Parti içinde ihanet edenler var parti içinde halen FETÖcüler var dedi.

Karaman Belediyesi'nin ilk meclis toplantısıda hareketli anlar yaşanmıştı. Kısa süreli gerginliklerin yaşandığı ilk toplantının ardından AK Partili Emir Musa Beydili gündeme dair açıklamalarda bulundu. Partide halen FETÖcülerin bulunduğunun altını çizen Beydili reise ihanet ediliyor dedi.

İlk meclis toplantısının Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlamasından son derece memnun olduklarını söyleyen Beydili yemin edilmesininde ayrı bir anlamının olduğunu kendi partililerinin yemin edilmesine sıcak bakmadığını anlattı.

BÜTÜN KOMİSYONLARI AK PARTİ ALACAKTI

Beydili; “AK Parti grubu olarak yaptığımız toplantıda bütün komisyonları ve meclis başkan vekilliklerini AK Parti olarak oy çokluğu ile alma kararı aldık. Bir kişi davaya ihanet etti ve kendi partisine oy vermedi ve günah keçisi olarakta en zayıf halka olan beni seçtiklerini gördük, ama ben mühürlü oy pusulasında kime oy attığımın fotoğrafını çektim bunların oyunlarını bozdum” dedi.

Beydili'nin 13 dakikalık tam konuşması ilgili videoda

2019/04/2019-04-17-10-45-25.jpg
2019/04/2019-04-17-10-45-26.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..