Başkana ceza!

Karaman Belediye Spor kulübü başkanı Mustafa Karakaş ve teknik adam Ercan Kul'a AFDK tarafından ceza verildi.

Reklam
Başkana ceza!
14 Kasım 2019 - 11:20
Reklam

Karaman Belediye Spor kulübü Başkanı Mustafa Karakaş ve teknik adam Ercan Kul'a Amatör Futbol Disiplin Kurulu tarafından ceza verildi. Cezanın sebebi ise maç sonunda Karaman ekibine küfür ettiği iddia edilen hakemin raporu oldu.

Karaman'da geçtiğimiz 3 Kasım'da oynan Karaman Belediye Spor, Denizli Sarayköy Spor karşılaşmasına hakemin tartışmalı kararları maça damga vurmuştu. Tribünler hakemlere tepki gösterirken, Karaman Belediye Spor Kulübü başkanı Mustafa Karakaş'ta karşılaşmanın ardından hakemlerin yanına giderek daha adaletli olmalarını söylemişti. 

İddiaya göre Karakaş'ın uyarısının ardından hakem Karaman ekibine küfür etti. Küfürün ardından ise Karamanlı yöneticiler hakem hakkında suç duyurusunda bulundu.


Hakemin maç sonu tuttuğu rapor Amatör Futbol Disiplin Kuruluna gönderildi. Amatör Futbol Disiplin Kurulu hakem raporlarını inceleyerek Karaman Belediye Spor Kulübü Başkanı Mustafa Karakaş'a 5 bin lira ceza ve 75 gün hak mahrumiyeti verdi.

Aynı karşılaşmada Karaman Belediye Spor'un teknik hocası Eran Kul'a ise hakeme sözle hakaret ve tehditte bulunması nedeni ile 40 gün hak mahrumiyeti cezası verildi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----