AK Partili adaylardan ziyaret

AK Partinin 1'inci ve 3'üncü sıra İl Genel Meclis adayları İmaret Medya Gurubunu ziyaret ederek gündemi değerlendirdi.

Reklam
AK Partili adaylardan ziyaret
14 Mart 2019 - 12:12 - Güncelleme: 15 Mart 2019 - 15:39
Reklam

AK Partinin Karaman İl Genel Meclis üyesi adayları İmaret Medya Gurubunu ziyaret etti. Memleket işi gönül işi diyen adaylar 17 yıldır süren hizmetleri dahada arttırmak için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

AK Parti İl Genel Meclis birinci sıra adayı Mustafa Atabay ve üçüncü sıra adayı Mustafa Yangöz seçim çalışmaları kapsamında köyleri ve basın kuruluşlarını geziyor ve gündeme dair konuları köylülerle konuşmaya devam ediyor.

Birinci sıra adayı Mustafa Atabay Seçim Kordinasyon Merkezinin planalamalarına göre çalışmalara durmaksızın devam ettiklerini belirtti. Atabay; “Memleket işi, gönül işi diyerek köylerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. SKM tarafından düzenli ve planlı çalışmalarımız 31 Mart gününe kadar devam edecek.  Bizler AK Parti olarak sadece seçim zamanları değil, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün onların gönüllerini, dualarını alabilmek köy köy geziyor hayır dualarını alıyoruz. Hedefimiz güçlü bir Meclis oluşturup, 17 yıldır devam eden hizmetleri daha da artırıp, köylerimizin tüm eksiklerini tamamlamaktır” dedi.

Yangöz; “Vatandaşımız her şeyin farkında ve vefa biliyor’

Köylerdeki gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren üçüncü sıra adayı Mustafa Yangöz ise; “Bizim insanımız çok vefalıdır. Yapılan iyilikleri unutmuyor. AK Parti iktidarın 17 yıldır köylümüze verdiği destek ve teşviklerin farkındalar. Vatandaşlarımız, yaparsa yine AK Partinin yapacağını çok iyi biliyor. Bunun içinde İl Genel Meclisinde AK Partinin daha güçlü olması gerektiğinin farkındalar. Köyün ve köylünün halinden, derdinden anlayan bir kadroyla daha iyi nasıl oluruz, onun çabası içerisindeyiz” dedi.

Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum