Reklam

AK Parti heyeti Vali ve Rektörü ziyaret etti

AK Parti Karaman il teşkilatı Vali Meral ve Rektör Akgül ile güncel konuları istişare etti.

Editor: Buket Toprak
10 Temmuz 2019 - 11:11 - Güncelleme: 12 Temmuz 2019 - 11:23
Reklam

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Karaman Valisi Fahri Meral'i ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Mehmet Akgül'ü makamında ziyaret etti. 

Karaman'da geçtiğimiz aylarda yeniden yapılandırılan parti teşkilatı kurum ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. 

VALİ MERAL'İ ZİYARET ETTİLER

AK Parti İl başkanının başkanlık ettiği heyet Valilik makamında Vali Meral'i ziyaret etti. Vali Meral AK Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan ve beraberindeki heyetle bir süre sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Meral, başkan Çağlayan ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

REKTÖR AKGÜL'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve parti üyelerini makamında kabul etti.

Başkan Çağlayan ve beraberindekiler Rektör Akgül’e nezaket ziyaretinde bulunarak ülke gündemi ve ildeki projelere ilişkin bir süre sohbet ettiler. Rektör Akgül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine görevlerinde başarılar diledi. Ziyaret, karşılıklı iyi dilek temennilerinin ardından sonra erdi.

2019/07/2019-07-10-11-13-19.jpg
2019/07/2019-07-10-11-13-25.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..