Acılı baba hayalindeki arabayla kaza yaptı

Kastamonu'da ki trafik kazasında hayatını kaybeden uzman onbaşı Tarlacı'nın acılı babası oğlunun hayalindeki aracı aldığını ve o araçla kaza yaptığını söyledi.

Reklam
24 Mart 2019 - 14:57 - Güncelleme: 25 Mart 2019 - 11:00
Reklam

Kastamonu’daki trafik kazasında hayatını kaybeden uzman erbaş Emre Tarlacı’nın baba evine ateş düştü. Taziyeleri kabul eden baba İbrahim Tarlacı, “Oğlumun tek bir hayali vardı, hayalindeki arabaya binmekti. Hayalindeki arabayla kaza yaptı. Kamyona çarpmış ne diyeceğimi bilmiyorum.” diye konuştu.  

Kaza, dün akşam saatlerinde Devrekani- Kastamonu karayolu, Kırcalar mevkiinde meydana geldi. Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli Jandarma Uzman Onbaşılar Emre Tarlacı (21), İsmail Doğan (22), Enes Sertkaya (21) ve Uzman Çavuş Burak Çelikoğlu, hafta sonu gezmek için Azdavay ilçesine gitti. Kastamonu'ya dönüş yolunda Emre Tarlacı yönetimindeki 41 VK 580 plakalı otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıkarak, Hamdi Y. yönetimindeki 37 DH 677 plakalı kamyona arkadan çarptı. Kamyon takla atarken, otomobil şarampole devrildi. Hurdaya dönen otomobildeki Uzman Onbaşılar Emre Tarlacı, İsmail Doğan ve Enes Sertkaya, olay yerinde hayatını kaybetti. Uzman Çavuş Burak Çelikoğlu ile kamyon şoförü Hamdi Y. ise yaralandı.

UZMAN ONBAŞI HAYALİNDEKİ ARABADA ÖLDÜ

Kazada hayatını kaybeden Emre Tarlacı’nın Karaman’daki baba evine ateş düştü. Tarlacı’nın Piri Reis Mahallesi Şehit Zeki Yaşar Caddesi üzerindeki evine Türk bayrağı asıldı. Evin önüne kurulan taziye çadırında, taziyeleri kabul eden baba İbrahim Tarlacı, “Oğlumun tek bir hayali vardı, hayalindeki arabaya binmekti. Arabayı aldı buraya geldi tekrar gitti. Hayalindeki arabayla kaza yaptı. Kamyona çarpmış ne diyeceğimi bilmiyorum.” Diye konuştu.  

Bir yıllık uzman erbaş Emre Tarlacı’nın cenazesi yarın öğle namazının ardından Karaman merkezde defnedilecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum