Zorlu, zorlu işleri başarıyor

Karaman'ın Ermenek İlçesi Belediye Başkanı Atilla Zorlu sorumluluğundaki ilçe için elini taşın altına koyuyor, Zorlu yaptığı temasların ardından ilçeye hizmet getirebilmek için yoğun çaba gösteriyor.

Reklam
Zorlu, zorlu işleri başarıyor
16 Ocak 2020 - 10:11 - Güncelleme: 20 Ocak 2020 - 09:56
Reklam

Karaman'ın Ermenek İlçesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından millet ittifakının adayı olarak belediye başkanlığına seçilen Atilla Zorlu zorlu işleri başarıyor. Başkan Zorlu temaslarının ardından ilçenin kalkınmasına yönelik projelerin hayata geçeceğini belirtiyor.

Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana Lütfi Elvan ile temaslarını hiç kesmedi. Sürekli Elvan ile temasta olan Zorlu, ilçenin geleceği için ilçenin yetiştirdiği ve memleket sevdalısı olan Lütfi Elvan'dan bir çok konuda yardım istedi.

Önceliğin ilçenin gelişimine katkı sunmak olduğunu dile getiren Zorlu, Lütfi Elvan bey ile görüşmemizin ardından 300 kişinin istihdam edileceği tekstil atölyemizin projesinde yer tahsisi yapıldı. Tekstil atölyesinin yer tahsisinin ardından bir önemli gelişme daha yaşanarak bölgedeki maden ocaklarının yeniden açılması yönünde önemli gelişmeler sağlandı.Ben bu konuda çok büyük emeği bulunun plan ve bütçe komisyonu başkanı hemşehrimiz sayın Lütfi Elvan’a şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum dedi.

Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan himayesinde yapılan "Akıllı Şehirler" konferansına katılan Belediye Başkanımız Atila Zorlu, Lütfi Elvan'a yaptığı ziyaretin ardından Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser'i ve İsmail Atakan Ünver’i makamında ziyaret etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----