Zorlu şeffaf belediyeciliği hayata geçirdi

İYİ Partili Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu tüm kesimlerce takdir gören şeffaf belediyeciliği hayata geçirdi.

Reklam
Zorlu şeffaf belediyeciliği hayata geçirdi
07 Ocak 2020 - 16:00 - Güncelleme: 09 Ocak 2020 - 12:40
Reklam

Karaman'ın Ermenek İlçesi Belediye Başkanı Atilla Zorlu şeffaf belediyeciliği hayata geçirdi. Başkan Zorlu 2019 yılı mali durumunu kamuoyu ile paylaştı.

Karaman'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve gelen İyi partili Atilla Zorlu, görevi devraldıktan sonra belediyenin mali durumunu kamuoyu ile paylaşmış ve hiç bir dedikoduya fırsat vermemişti. Geçmiş dönemleri suçlamadan belediyenin gelirlerini ve giderlerini açıkça kamuoyu ile paylaşan Başkan Zorlu kimse ilede polimiğe girmeyerek hedeflerine odaklandı.

Başkan Zorlu 2019 yılının tamamlanmasının ardından Belediyenin mali durumunu yine kamuoyu ile paylaştı. Belediyenin 10 milyonluk borcunu 5 milyona indirdiklerinin müjdesini veren Zorlu; “Yaklaşık 9 ay gibi kısa bir zaman diliminde Ermenek Belediyesinin ve Belediyemize bağlı Turkuaz şirketinin toplamda 10 Milyon 684 bin olan borcun 5 Milyon 110 bin 891 TL si ödenmiştir.

Önümüzdeki günlerde otopark, Pazar yeri, dar gelirliler için toplu konutlar ve karayollarından alınan arsa üzerine çok amaçlı sosyal tesis yapılması hedeflerimiz arasındadır. Tasarruf ve şeffaflık ilkesine dayalı bir belediyecilik anlayışı içerisinde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----