Zirveye 1 adım!

Karaman Belediye Spor ligin 9'uncu haftasında liderin ensesine dokundu.

Reklam
17 Kasım 2019 - 17:50 - Güncelleme: 19 Kasım 2019 - 15:50
Reklam

Karaman'ı Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) temsil eden Karaman Belediye Belediye Spor zirveye el attı. Karaman Belediye Spor son haftalarda ard ardına aldığı galibiyetler ile ligin lideri ile aynı puana ulaştı. Ligde 3'üncü sırada bulunan Karaman Belediye Spor ligin lideri olan Kestel Spor ve Manavgat Belediye Spor ile 19 puanın sahibi oldu. Karaman Belediye Spor haftaya lideri düşürmeye oynayacak.

Karaman'ı Bölgesel Amatör Lig 7'nci grupta temsil eden Karaman Belediye Spor evinde Ereğli Belediye Spor'u ağırladı. Kemal Kaynaş Stadyumunda oynanan karşılaşmaya Karaman Belediye Spor etkili başladı. Karşılaşmanın ilk atağını 5'inci dakikada gole çeviren Tugay Tiryaki takımını 1-0 öne geçirdi. Etkili ataklarını sürdüren Karaman Belediye Spor ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.

Karşılaşmanın ikinci yarasına kontrollü başlayan Karaman temsilcisi ard ardına gerçekleştirdiği atakları göle çeviremedi. Maç boyunca sahada üstünlüğünü koruyan Karaman Belediye Spor 1-0'lık galibiyet ile 3 puanın sahibi oldu.

19 puan ile grubun lideri olan Kestel Spor ise kendi evinde Ortaca Belediye Spor'a 2—0 mağlup oldu. Grupta ikinciliği tutan Manavgat Belediye Spor ise Yatağan Spor'a 1-0 mağlup oldu. Ligin ilk 2 ismi bu hafta puan alamayarak 19 puanda kaldı. Karaman Belediye Spor ise geleneğini bozmayarak 3 puan ile liderin ensesine dokundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Karaman Haber

Karaman Haberleri

Larende Karaman Haberleri