Yeni partiden fotoşoplu algı

Karaman'da iden Refah Partisi fotoşoplu fotoğrafları basın kuruluşlarına servis etti.

Reklam
Yeni partiden fotoşoplu algı
26 Kasım 2019 - 15:08
Reklam

Karaman Yeniden Refah Partisi merkez ilçe başkanı Ramazan Şen beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partisinin 1'inci olağan kongresine katılmak için Ankara'ya gitti. Ankara'da temaslarda bulunan Karaman heyeti basın kuruluşlarına fotoşoplu fotoğraflar servis etti. Basın kuruluşlarına parti tarafından servis edilen fotoğraflarda 1 kişinin yüzü gizlenirken o kişinin yüzü başka bir partili ile değiştirildi.

GENEL MERKEZDE TEMASLARDA BULUNDULAR

Yeniden Refah Partisi merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri kongrenin ardından genel merkeze giderek Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Bahattin Sungur, Genel Başkan Yardımcısı Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Mehmet Ener ve Genel Başkan Yardımcısı Dış İşleri Başkanı Doğan Bekin ile görüşme yaptı. Parti genel merkezinde yapılan görüşmeleri fotoğraflayan ilçe yönetimi fotoğraflardaki bir kişiyi gizleyerek, gizlenen kişi yerine bir başka partilinin yüzünü montaj yaptı. Yapılan fotoşoplu fotoğraflar ise merkez ilçe başkanlığı tarafından kent genelinde faaliyet gösteren bütün basın kuruluşlarına gönderildi.

Fotoğrafların fotoşoplu olduğunu belirleyen imaret gazetesi telefon ile ulaştığı merkez ilçe başkanı Ramazan Şen'e neden fotoşoplu fotoğrafların basın kuruluşlarına gönderildiğini sordu. Merkez ilçe başkanı Şen, imaret gazetesine yaptığı açıklamada; “Bizim yüzünü fotoşopla koyduğumuz arkadaş kendisi genel merkeze gidemediği için çok üzüldü. Bizlerde ona bir jest olsun diye bir arkadaşımızın yüzü yerine diğer arkadaşımızın yüzünü fotoşopla fotoğrafa yerleştirdik. Bu fotoğrafları bize stem eden kardeşimize gönderdik. Basın kuruluşlarına faliyetimizi mail atarkende yanlışlıkla bu fotograflar gitmiş. Bizim amacımız kardeşimizin gönlünü almaktı. Olay çok farklı yerlere geldi” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----