Reklam
Nuran Işık

Nuran Işık


MİNERALLERİN IŞILTILI DÜNYASI

16 Ekim 2020 - 16:04

Merhaba.
Ben Nuran Işık. Felsefe Öğretmeniyim ve aynı zamanda sosyoloğum. Yurt içi ve yurtdışındaki üniversitelerde alanında uzman hocalardan aldığım eğitimler doğrultusunda bioenerji alanında çalışmalar yapmaktayım. Ayrıca, ihtisas alanıma paralel olarak doğal taş uzmanlığı, yaşam koçluğu ve bilinçaltı konularında çalışmalar yürütmekteyim.
Evrensel kadim tıpta bir hastalığı tedavi eden her şey ilaç hükmündedir. Buna bitkiler, renkler, taşlar, musiki gibi aklınıza gelen her obje ve neredeyse her kavram dahildir. Pek çoğumuzun malumu olduğu üzere son yıllarda önleyici tıp ve tedavi edici tıp bilimi yönünden alternatif tedavi yöntemleri insanların ilgisini çekmeye başladı.
Bunun en önemli sebebi kimyasal ilaçların tedavi edici etkilerinin yanında en az on katı oranında vücudun, özellikle beden ve ruh dengesini bozucu etkilerinin de bulunmasıdır.  İlaçların yan etkileri prospektüste yazılanlarla da sınırlı değildir. İlaçlara bitkisel ve toprak temelli minareller dışında dahil olan elementler, vücudumuzun tüm sistemlerinde yer edinebiliyor ve serbest radikaller haline gelen bu maddeleri vücudumuz atamıyor. Bu sebeple tüm sistemlerimizde büyük ve kalıcı hasarlar meydana gelebiliyor.
Yapmış olduğum çalışmalardaki temel amaç vücuttan atılması gereken fizyolojik ve eterik anlamdaki kötü enerjiyi boşaltmaktır. Bedenimizdeki organizmanın sağlıklı ve zinde kalması için gerekli temizliklerin yapılması ve gerekli minareller ile desteklenmeye çalışılmasıdır. Yaşamış olduğumuz rahatsızlıkların temelinde olan negatif enerji bedeni ve bilinçaltı kodlamaları oldukça önemli yere sahiptir. Örneğin fibromiyalji rahatsızlığının temelinde kişinin kendisini suçlaması, anneye olan öfke ve görmek istemediklerini, tahammül edemediklerini içine atmış olması rahatsızlığın bilinçaltı sebeplerindendir. Burada kişiye bilinçaltı çalışmaları ve gerekli mineral desteği ile hazırlanan doğal taş çalışmaları yapılmalıdır.
       Kuran-ı Kerim’in birçok ayetinin ışık tuttuğu ve matematiksel mucizeleri barındıran astroloji dünyası bilinç altı ve doğal taş çalışmalarına önemli katkılar sağlamaktadır. Bilinenin tam aksine fal olmayan astroloji, aslında tüm annelerin mutlaka bilmesi gereken bir ilimdir.
       Günümüzün en büyük sorunlarından birisi çocuklardaki tablet ve bilgisayar bağımlılığıdır. Annenin bilinç altında dünyaya güven duymaması ve dünyaya evladını bırakmak istememesi bunun sonuncunda oluşan dikkat dağınıklığı ise nöromüsküler sistemde gerekli olan minerallerin eksik olmasıdır. Burada anne ve çocuğa gerek bilinçaltı ve gerekse doğal taş çalışması yapılmalıdır
Bu rahatsızlıklar ve hastalıklarla ilgili çok fazla örnek verilebilir. Bundan sonra İmaret Gazete ’deki buluşmalarımızda sizlere elimden geldiğince rahatsızlıklar ve temelinde yatan, bizim göremediğimiz ama bizi derinden etkileyen duygu ve durum bozukluklarından ve bunların tedavi yöntemlerinden bahsetmeye çalışacağım.
Anda kalın, sağlıkla kalın..

İnstagram NUNSTONE
Facebook Nuran Işık
Bilgi ve İletişim 0 551 1446366

YORUMLAR

  • 0 Yorum