Yağmur, çamur demiyorlar

Karaman'da çalışmaların devam ettiği köylerde inceleme yaptılar.

Reklam
Yağmur, çamur demiyorlar
20 Aralık 2018 - 16:07
Reklam

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar İl Genel Meclis Üyelesi ve müdürlerle ile birlikte çalışlmaların sürdürüldüğü köylerde incelemelerde bulundu. Kapar ve beraberindekiler yağmur yağışının altında çalışan işçileride ziyaret etti.

Karaman'da İl Genel Meclisinin kararı ve İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmaları ile devam eden projeleri yerinde inceleyen Adem Kapar, İl Genel Meclis üyelesi Mehmet Yakarşimşek, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Hüseyin Alparslan çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirterek her koşulda hizmetin devam edeceğini vurguladı.

Heyet sırası ile Dinek, Çoğlu, Burunoba, Karacaören, Eğilmez, Ortaoba, Süleymanhacı köylerini ziyaret ederek köylülerle görüş alışverişinde bulundu.

Köylerdeki kumlama çalışmalarının yanı sıra, yol genişletme çalışmalarının da  hava şartlarına rağmen devam ettiğini belirten Kapar hizmet etme noktasında hava şartlarını bile göz önünde bulundurmadan yağmurun altında ıslanarak çalışmalarına ara vermediklerini belirtti. Kapar ve beraberindekiler çalışmaya katılanlara tek tek teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----