Vali Meral 17 muhtarın sorunlarını dinledi

Karaman Valisi Fahri Meral muhtarların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Muhtarlara özel ilgi gösteren Meral tüm sorunların çözülmesi için talimat veriyor.

Reklam
Vali Meral 17 muhtarın sorunlarını dinledi
14 Kasım 2019 - 10:08
Reklam

Karaman Valisi Fahri Meral merkeze bağlı olan 17 köyün muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını dinleyen Meral sorunların en kısa zamanda çözülmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özel ilgi gösterdiği muhtarlar yerel yönetimlerdede önemseniyor. Karaman Valisi Fahri Meral her fırsatta muhtarların sorunlarını dinleyerek sorunlara çözüm üretmeye çalışıyor. 

Muhtarların ve ilgili kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda konuşan Karaman Valisi Fahri Meral köy muhtarlarından özellikle kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen kamu hizmetlerinde sorun yaşanması halinde konunun bildirilmesini istedi. Toplantının devamında tek tek söz alarak sorun ve taleplerini dile getiren köy muhtarları, yaşadıkları köylerde mevcut sorunlarının çözülmesi noktasında Vali Meral’den destek istedi.

Köylerin alt yapı, içme suyu, yol, ulaşım, eğitim ve sağlık gibi farklı konuların ele alındığı toplantıda Vali Fahri Meral,  köylerde mevcut sorun ve aksaklıkların bir an önce giderilmesine yönelik gerekli çalışmaların yapılması konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

Gerçekleştirilen toplantıya; Vali Fahri Meral’in yanı sıra ilgili kurum müdürleri ve merkeze bağlı Ada, Akçaalan, Aşağıakın, Aşağıkızılca, Bayır, Bostanözü, Boyalı, Bucakkışla, Çatak, Çukur, Çukurbağ, Dağkonak, İhsaniye, Kalaba, Narlıdere, Yukarıakın ve Yukarıkızılca köyleri muhtarı katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----