vahşi cinayetin ardından açıklamalar ard ardına geldi

Karaman'da dün gece yaşanana cinayet olayının ardından dedikodu kazanı anında kaynadı. Kulaktan dolma bilgilerin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Reklam
vahşi cinayetin ardından açıklamalar ard ardına geldi
21 Kasım 2019 - 12:00
Reklam

Karaman'da dün gece meydana gelen vahşi cinayetin ardından açıklamalar ard ardına geldi.  Karaman Tornacılar Odası Başkanı Cemal Özbay bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada cinayete kurban gittiği yönündeki kulaktan duyma bilgilerin kısa sürede yayıldığını belirtti. Özbay olay ile ilgili hiç bir alakasının olmadığını söylerken Topuzoğlları Turizmde açıklama yaparak olayla alakalarının olmadığını belirtti.

Dün geceki olay ile ilişkilendirilen Karaman Tornacılar Odası Başkanı Cemal Özbay sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Özbay sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Değerli arkadaşlar bir internet haber sitesinde ve WhatsApp grubunda Tornacılar odası başkanı cemal Özbay öldü diye bir haber yayınlanmış az önce bu haberin aslı yoktur bilgilerinize. Arayıp Soran bütün arkadaşlara teşekkür ederim” dedi.

Özbay'ın yanı sıra Karaman Topuzoğlları Turizmde açıklama yaptı. Topuzoğlu turizm adına açıkama yapan Mehmet Topuz; “20.11.2019 tarihinde meydana gelen üzücü olayda Topuzoğlları Turizm'in sahibi Hasan Topuz'un ve çalışanlarının hiç bir alakası yoktur. Bu olaydan dolayı şirketimiz üzüntü içeriisndedir. Her iki tarafata geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----