Uzun bir aranın ardından sıcak asfalt çalışmaları başladı

Karaman Belediyesi deforme olmuş alanlarda çalışmalarını sürdürüyor, bir çok sokak sıcak asfalt kullanılarak yenileniyor.

Reklam
Uzun bir aranın ardından sıcak asfalt çalışmaları başladı
23 Aralık 2019 - 15:42
Reklam

Karaman Belediyesi, çarşı merkezinde deforme olmuş yollara bu kez sıcak asfalt sererek yenileme çalışması yaptı. Son dönemde Karaman'da soğuk  asfalt uygulaması yoğunlaşmıştı.

Vatandaşların modern ve konforlu ulaşıma kavuşması için il genelinde asfalt ve yol yapım çalışmalarını sürdüren Karaman Belediyesi, çarşı merkezinde deforme olmuş yollara yönelik çalışma başlattı. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın talimatları doğrultusunda; Mansurdede Mahallesi’nde, deforme olmuş kilitli parke taşı ile kaplı yolu sökerek yerine sıcak asfalt serim çalışması gerçekleştirdi.

Bu çalışmadan dolayı mahalle sakinleri Karaman Belediyesi’ne teşekkür ederken, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı da çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla Karaman’ın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet
    7 ay önce
    Peki önceki yapılan taş parkelere ne oldu ve en önemlisi o kadar masraf bir sonraki belediye başkanı değiştirir meselesi mi bu yıllarca sürecek neden bir plan proje olmuyor ?yazık degilmi bu paralara yap boz boz yap !!!
-----Sponsorlu Bağlantılar-----