TBMM'de Karaman tarihinin rekorunu kırdı

Karaman'ın CHP'li Milletvekili TBMM'nin genel kurulunda yaptığı çalışmalarla Karaman tarihinin rekorunu kırdı.

Reklam
TBMM'de Karaman tarihinin rekorunu kırdı
18 Ekim 2019 - 09:57
Reklam

İsmail Atakan Ünver TBMM'de Karaman adına konuşmaları ile rekor kırdı. Karaman'ın 1989 yılında il oluşunun ardından en çok Karaman adına konuşma 27'nci dönemde İsmail Atakan Ünver ile geldi. Ünver 1 yıllık milletvekilliği görevi boyunca yaptığı çalışmalar ile TBMM'deki en aktif milletvekilleri arasına girmeyi başardı.

24 Haziran 2018 yerel seçimlerinin ardından Karaman'dan Milletvekili seçilen İsmail Atakan Ünver TBMM'de yaptığı konuşmalar ile Karamanlıların gönlünde taht kurdu. Karaman'daki özellikle çiftçilerin sorunlarını her fırsatta dile getiren Ünver Karaman'ın bütün sorunlarını sırasıyla genel kurulda anlattı. 

Karaman'da tüm kesimler tarafından yaptığı faaliyetlerle takdir toplayan Ünver'in meclis karneside kısa sürede kabardı. Ünver genel kurulda yaptığı 29 farklı konuşması ile Karaman tarihinin en çok mecliste söz alan Milletvekili oldu. Ünver ayrıca 13 farklı yazılı önerge ile mecliste en çok faaliyet gösteren Milletvekilleri arasına girmeyi başardı.

Karaman'ın bütün sorunları ile yakınen ilgilendiğini belirten Ünver; “Bizler muhalefet partisi olarak üzerimize düşen bütün görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Bizler bize verilen görev gereği TBMM genel kurulunda ülkemizin ve Karaman'ın menfaatleri doğrultusunda söz alıyor ve memleketimiz için mücadele ediyoruz. Ben meclise girdiğim ilk günden itibaren Karamanlıların sesi olmaya, her kesimin sorununu meclise taşıyarak çözüm üretilmesine katkı sunmaya çalıştım. Milletvekilliğimiz boyunca Karaman'ın ve ülkemizin sorunları için aynı gayret ile çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız Karaman'ın ve ülkemizin daha güzel ve yaşanabilir günlere doğru gitmesidir. Bizler çalışmalarımızı aynı kararlılıkla sürdürken, takdiride yüce kamuoyuna bırakıyoruz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----