Taşeli'de herkesi dinledi

Karaman İl Sağlık Müdürü Kurşun ve beraberindekiler Taşeli bölgesinde inceleme yaptı.

Reklam
Taşeli'de herkesi dinledi
13 Aralık 2019 - 11:58
Reklam

Karaman İl Sağlık Müdürü Adnan Kurşun kentteki sağlık yöneticileri ile birlikte Taşeli bölgesine gitti. Bölgede inceleme yapan Kurşun sağlık merkezlerinde görevli çalışanlarla ayrı ayrı toplantı yaparak bölgedeki sağlık çalışmalarını masaya yatırdı.

Karaman Merkezde ve tüm ilçelerde olduğu gibi Taşeli bölgesinde de sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla birim birim değerlendirme ve istişare toplantıları yaptıklarını vurgulayan Dr. Adnan Kurşun, “Karaman sağlığı adına hizmet sunan her birim bizler için önemlidir. Hiçbiri diğerinden daha geri değildir. Bu nedenle bütün çalışanlarımızı dinleyelim, bütün birimlerimizle bir araya gelelim ve yaşanılan aksaklıkları konuşalım istedik. Bölgemiz sağlık kuruluşlarının yöneticileri önderliğinde ortaya konulmuş vizyonları görmek de bizleri mutlu etti” dedi.

Müdür Kurşun’a bölge ziyareti esnasında İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Cemal Korkmaz ve Destek Hizmetleri Uzmanı Batur İlyas Kapıdaş eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
-----Sponsorlu Bağlantılar-----