"Tarz Günlük Kombinler"

Reklam
Editor: Karaman İmaret Haber
06 Mart 2019 - 14:21
Reklam

Tarzın temelini kıyafet, ayakkabı, takı ve aksesuarlar oluşturmaktadır. Marjinal bir duruş kazanmak için kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları doğru kombinlemek oldukça önemlidir.

Kıyafet ve Ayakkabı Kombinleri

Kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri olan ayakkabılar, kıyafete uygun olacak şekilde seçildiği takdirde tarzın en şık tamamlayıcısı olmaktadır. Şık görünmek herkes için önemli bir detaydır. Bu detaya sadık kalabilmek ve göz kamaştırmak için de doğru seçimler yapmak büyük önem taşımaktadır. Kıyafetlerde tercih edilen renkler kişilerin enerjilerini ve duruşlarını etkilemektedir. Siyah rengin asaleti temsil ettiği göz önünde bulundurulursa, tercih edilecek ayakkabının da bu asalete uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Daha çok özel gün ve davetlerde tercih edilen siyah abiye elbiseler, rugan kırmızı ayakkabılarla kombinlendiğinde eşsiz bir cazibeyi açığa çıkarır. Bu nedenle ayakkabının elbiseyle yakalayacağı uyum hem duruşu hem de tarzı temsil etmektedir.

 Kıyafet ve ayakkabı kombinlerinde titiz davranmak gerekir. Doğru olmayan kombinasyonlar kişilerin estetik duruşunun da önüne geçebilmektedir. Kombin yaparken birbirine uyum sağlayan tonlar seçilmeli, aynı renkleri kombin yapmamaya özen göstermelidir. Siyah renk bir elbisenin altına siyah renk ayakkabı tercih edilmemeli; elbisenin ağırlığını ortaya çıkaracak gümüş, altın sarısı ya da kırmızı ağırlıklı ayakkabılar kullanılmalıdır. Kombinleri.com kıyafet ve ayakkabıları en doğru şekilde kombinleyebilmenin püf noktalarını sunmaktadır.

Günlük Sevgili Kombinleri

Günlük sevgili kombinleri; sadece hisleriyle değil, giyim tarzlarıyla da uyum içerisinde olan çiftler için üretilen en anlamlı tasarımlardır. Çiftler, birbirleriyle uyumlu tişörtler ve baskılı sweatshirtler ile daha spor bir tarzı yansıtmanın yanı sıra; sevgili triko kazak kombinleriyle şıklıklarını da konuşturabilmektedir. Tercih durumuna göre günlük kullanıma uygun rahat ve spor kombinler yapılabileceği gibi şık kombinler de tercih edilebilir.

Hem evde hem de dışarıda rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlardan oluşan sevgili kombinleri konforlu bir uyum sunmaktadır. Sweatshirt, triko kazak ve tişört gibi seçenekleri bulunan sevgili kombinleri her mevsim tercih edilebilecek ideal kıyafetler arasında yer almaktadır. Popüler kombinleri yakından takip eden çiftler için en şık tasarımların bir araya geldiği modeller bu sene de büyük rağbet görmektedir. Tercihini rahatlıktan yana kullanan çiftler için günlük sevgili kombinleri, tarzlarının vazgeçilmez bir parçası olmaya geliyor.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..